Як видалити з Opera закладки.

Закладки в браузері Opera призначені для зберігання посилань на корисні ресурси в інтернеті і швидкого переходу на них по одному кліку миші. Якщо у вас накопичилося занадто багато закладок, їх список можна редагувати і видалити зайве.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera, клікнувши двічі по ярлику програми на робочому столі. Ви також можете знайти браузер в головному меню операційної системи і запустити звідти. Якщо у вас виникли проблеми з запуском браузера, вивчіть процеси в «Диспетчері завдань» або просто перевантажите комп'ютер. Як правило, такі проблеми можуть виникати при переповненні кешу програмного забезпечення.
2
Знайдіть в основному меню програми пункт « Закладки » і клацніть по ньому мишею. Виберіть «Менеджер управління закладками», і вікно браузера модифікується. У лівій частині з'явиться список папок з закладками, в правій - список закладок в виділеної папці. Вивчіть меню управління закладками, розташоване над двома областями. Видалити закладку можна за допомогою однойменного пункту меню, поміченого малюнком з червоним хрестиком. Видалити все закладки можна, виділивши і видаливши всю папку в закладками.
3
Якщо перед видаленням ви хочете зробити резервну копію існуючих в браузері закладок, натисніть пункт файл меню «Менеджера» і виберіть «Експортувати закладки Opera». Збережіть файл закладок в спеціальне місце на вінчестері. Намагайтеся створювати резервні копії важливих файлів. Також варто відзначити, що краще перевірити кожну закладку в даному браузері. Існують віруси, які генерують шкідливі сайти і інтегрують їх в закладки. Користувач випадково натискає на закладку і переходить на такий сайт.
4
Якщо ви використовуєте останні версії браузера Opera, то тонке налаштування браузера можна зробити за допомогою команди opera: config, введеної в рядок адреси. Браузер запропонує вам величезний список різних параметрів, які можна налаштувати на свій розсуд. Також можете зберігати закладки на сайти за допомогою спеціальних вікон в браузері. Вони розташовані на робочому столі браузера, тобто призначені для швидкого переходу.