Як скопіювати usb ключ. Як скопіювати ключ від касперского.

Багато платні програми випускаються з ключами доступу. При купівлі програми у виробника або його дилера крім диска з дистрибутивом користувачеві дістається usb-носій з індивідуальним ключем доступу до програми. Якщо користувач втратить даний носій, йому доведеться звертатися в організацію представника за відновленням ключа.
Вам знадобиться
  • - програма Dekart Key Manager.
Інструкція
1
Завантажте на вінчестер програму Dekart Key Manager і встановіть в операційну систему. Знайти можна на сайті allsoft.ru. Дана програма є платним програмним забезпеченням, і за можливість використання вам доведеться заплатити розробнику. Намагайтеся подібне програмне забезпечення інсталювати в системний каталог локального диска на персональному комп'ютері.
2
Запустіть програму, якшо по ярлику на робочому столі або через пункт в меню «Пуск». Основне вікно програми поділяється на дві області з головним меню управління над ними. Зліва формується список підключених пристроїв з ключами , справа - вміст виділеного контейнера.
3
Підключіть новий usb-носій з ключем за допомогою кнопок управління програми. Створіть копію ключа, якшо по відповідному пункту меню File - Save As або піктограмі Open. Ви можете вставляти різні види носіїв. Як правило, марка і обсяг інформаційного носія ролі в даній операції не грає.
4
Створіть копію існуючого ключа на другий usb-носій за допомогою програми. Виберіть пункт меню Edit - Copy to. У виниклому вікні вкажіть носій для копіювання та натисніть Copy. Вміст носія з ключем буде повністю скопійовано на іншу флешку.
5
Важливий мінус даної програми - відсутність підтримки сучасних операційних систем. Розвиток версій програми зупинилося на рівні Windows XP, і при запуску під Windows 7 можливі непередбачені помилки в роботі програми. Також варто відзначити, що для більш надійної роботи потрібно використовувати ліцензійне антивірусне програмне забезпечення, щоб комп'ютер був захищений від вторгнення різних шкідливих програм.