Як підключити звукову карту до мікшера.

Мікшер призначений для об'єднання звукових сигналів в єдине ціле. Таке потрібно при здійсненні звукозапису - при озвучуванні відео-файлів або при запису аудіо. Зазвичай крім мікшера використовують і іншу дорогу апаратуру. Але якщо у вас є мікшерний пульт і комп'ютер, можна їх з'єднати і використовувати як звукозаписну систему.
Вам знадобиться
  • - мікшер;
  • - кабелі.
Інструкція
1
Для під'єднання мікшера до комп'ютера вам знадобляться сам мікшер, комп'ютер зі звуковою картою, яка має не менше двох каналів виведення звуку, акустична система для виведення звуку і сполучні кабелі. Якщо у вас на персональному комп'ютері не встановлена звукова плата, зверніться в спеціалізований центр, щоб вам підібрали відповідні комплектуючі. Як правило, практично на всіх звукових картах є спеціальні входи, які дозволяють підключати мікшер до комп'ютера. Якщо у вас ноутбук, швидше за все, звукова плата вже вбудована всередину.
2
Тип сполучних кабелів залежить від можливостей звукової карти і вимог мікшера. Найчастіше потрібні наступні кабелі: одноканальні 3,5 Stereo-2RCA в кількості не менше трьох штук і кабель 2RCA-2RCA для музичного центру. Уважно вивчіть інструкцію по мікшера , щоб не помилитися з розпізнаванням всіх роз'ємів на панелі.
3
Підключіть один кабель 3,5 Stereo-2RCA до звукової карти, два таких же кабелю - на вхід LINE каналів CH1 і СН2. Підключіть музичний центр за допомогою кабелю 2RCA-2RCA до майстер-виходу (на запис). Уважно перегляньте всі кабелі. Вони повинні бути правильно підключені до комп'ютера і мікшера , щоб не було будь-яких замикань або ще чого-небудь.
4
Налаштуйте передачу звукового сигналу з мікшера на комп'ютер, попередньо встановивши програму обробки звукових сигналів BPM Studio, Native Instruments Traktor DJ Studio або PC DJ Red. Експериментуйте з налаштуваннями звукових пристроїв, щоб почути результат роботи мікшера. Точний алгоритм підключення залежить від специфікацій самого мікшера і можливостей звукової плати. Оптимально використовувати звукову плату з підтримкою 5.1 або дві звичайні звукові плати.