Як наклеювати накладні вії.

Хто з нас не мріє про густих довгих віях. На жаль, не всіх нас матінка-природа ними наділила. Однак давно були винайдені накладні нігті і вії, які дозволять вам здійснити свою мрію.
Інструкція
1
Перед тим, як використовувати накладні вії, розігрійте їх у своїх руках. Це зробить їх більш гнучкими і вам простіше буде повторити контур очі.
2
Якщо ваші вії прямі - перед наклеюванням накладних вій закрутіть їх за допомогою щипців. І нанесіть один шар туші.
3
Від типу вій залежатиме і техніка їх накладання. Війки або цілий пучок накладають на контур верхньої повіки, починаючи із зовнішнього краю. Деякі клеять їх по всьому контуру, хтось обмежується кількома пучками-стрілами.
4
Щоб намазати накладну вію або пучок, потрібно капнути спеціально для цього призначений клей на долоню і в цю краплю вмочати вії. Якщо ж ви накладаєте суцільні вії, то клей слід наносити на самі вії декількома крапельками.
5
Накладати вії краще не руками, а спеціальним пінцетом і якомога більш близько до натуральної лінії вій. Коли вія або пучок прикладений - притисніть його пальцем буквально на кілька секунд.
6
Суцільні вії притискаються спочатку посередині століття, а потім їх розгладжують в сторони куточків очей. Часто стрічка накладних вій довша, ніж це потрібно. Сміливіше обрізайте зайве за допомогою манікюрних ножиць.
7
Коли вії приклеїлися, почекайте трохи, накрасьте природні і штучні вії разом другим шаром туші.
Зверніть увагу
Будьте акуратні при наклеюванні вій і стежте, щоб клей не потрапив в око. Інакше отримаєте роздратування і сльози.
Корисна порада
Щоб вії виглядали більш природно і ефектно, залишайте між накладними віями відстань в 1 міліметр.