Як включити підтримку javascript в браузері. зробити відлуння на мікрофон пк.

JavaScript - це спеціальна мова сценаріїв, за допомогою якого в сайт можна вбудувати невеликі програми, що спрощують роботу з інтернет-сторінками і які роблять їх інтерактивними. Включення JavaScript дозволяє бачити сторінки сайту з усіма наборами функцій. Порядок включення підтримки JavaScript залежить від того, яким інтернет-браузером ви користуєтеся.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - відкрита сторінка інтернет-браузера на комп'ютері
Інструкція
1
Для включення підтримки JavaScript в браузері Windows Internet Explorer натисніть на значок настройки («шестерня»), який знаходиться справа вгорі інтернет-сторінки. З випадного меню виберіть пункт «Властивості оглядача». Тепер знайдіть вкладку «Безпека» - «Інший ...» В опції «Виконувати сценарії додатків Java» встановіть галочку біля «Включити» і натисніть ОК.
2
Якщо ви використовуєте браузер Mozilla Firefox, при включенні JavaScript натисніть на значок браузера в лівій верхній частині екрану. У випадаючому меню виберіть пункт "Налаштування", після чого перейдіть до вкладці «Вміст». Відзначте галочкою пункт «Використовувати JavaScript» і натисніть ОК.
3
При використанні інтернет-браузера Opera для включення підтримки JavaScript слід натиснути значок «Opera» і перейти до розділу «Налаштування» - «Загальні настройки». Виберіть вкладку «Розширені». У лівому меню знайдіть "Вміст", а опцію «Включити JavaScript" відзначте галочкою - ОК.
4
Для того щоб включити підтримку JavaScript в браузері Google Chrome, натисніть значок налаштувань («гайковий ключ») справа вверху сторінки. Виберіть розділ «Параметри», а в ньому - вкладку «Розширені». Перейдіть до пункту «Налаштування змісту» і в меню зліва виберіть опцію «JavaScript». Навпаки варіанту «Дозволити всім сайтам використовувати JavaScript» встановіть прапорець (галочку) і натисніть "Закрити".
5
Щоб включити JavaScript при знаходженні в браузері Safari, натисніть справа вгорі на значок «шестерня» і перейдіть до розділу «Налаштування», а в ньому зверніться до вкладки «Безпека». Опцію «Включити JavaScript" позначте галочкою та натисніть на «хрестик», щоб зберегти зміни.
Корисна порада
Для того щоб ваші настройки збереглися і стали діяти, треба перезапустити інтернет-браузер.По замовчуванням технологія JavaScript вже включена при установці сучасних інтернет-браузерів.
Найчастіше з міркувань безпеки в браузерах відключена підтримка JavaScript. Але абсолютна більшість інтернет-сайтів сьогодні побудовано з використанням інтерактивних можливостей java-скриптів. Тому виникає необхідність ручного втручання в закладену в настройках браузеров політику безпеки з тим, щоб отримати повний доступ до функціонала сайтів. Як включити підтримку сценаріїв JavaScript в найбільш поширених типах браузерів?
Інструкція
1
В браузері Mozilla FireFox включення підтримки JavaScript слід почати з вибору в верхньому меню розділу «Інструменти», а в ньому пункту «Настройки». В результаті відкриється вікно «Налаштування», де нам потрібна вкладка «Вміст». На ній слід поставити позначку навпроти напису «Використовувати JavaScript». Більш докладні настройки виконання скриптів знаходяться тут же - доступ до них дає кнопка з написом «Додатково».
2
В Opera найбільш короткий шлях до налаштування, що включає підтримку JavaScript-сценаріїв, лежить через «Головне меню» браузера. Якщо навести в ньому курсор миші на розділ «Швидкі настройки», то серед його підпунктів буде і потрібний нам пункт з назвою «Включити JavaScript". Його і слід клацнути для отримання потрібного результату.
3
Цього браузері є й кілька довший шлях до цієї ж налаштуванні, але він відкриває доступ до деяких додаткових налаштувань виконання JavaScript-сценаріїв. У тому ж розділі "Налаштування" «Головного меню» слід вибрати пункт «Загальні настройки ...». Можна не ходити по меню, а просто натиснути клавіші Ctrl + F12. В результаті відкриється вікна «Налаштування», де потрібно перейти на вкладку «Розширені» і вибрати в ній пункт «Вміст» в лівій панелі, а потім поставити позначку навпроти напису «Включити JavaScript". Кнопка доступу до розширених налаштувань виконання JavaScript знаходиться поруч - «Налаштувати JavaScript ...».
4
А в браузері Internet Explorer для включення підтримки скриптів треба у верхньому меню, в розділі «Сервіс», вибрати пункт «Властивості оглядача». В відкрилося після цього вікні нам потрібна вкладка «Безпека», де потрібно натиснути кнопку «Інший». Відкриється ще одне вікно - «Параметри безпеки». У ньому треба список параметрів прокрутити більше ніж на половину вниз, щоб дістатися до розділу «Сценарії». У підрозділі «Активні сценарії» цього розділу слід зазначити пункт «Включити».