Як закріпити підшипник.

Ходова частина будь-якого автомобіля постійно піддається ударам при його експлуатації, особливо важко доводиться поворотним механізмам. Тому за ними періодично слід спостерігати і вчасно вживати заходів до ремонту. Найбільшу небезпеку таїть в собі маточинний підшипник , що може заклинити, що призведе до різкого «кидка» автомобіля в цю сторону, а це реальна можливість потрапити в ДТП. При ремонті його слід правильно закріпити за допомогою оправок.
Вам знадобиться
  • - накидний ключ на 27;
  • - ключ на 17;
  • - балонний ключ;
  • - нова ступичні гайки.
Інструкція
1
Встановіть машину на підйомник, оглядову яму або рівну поверхню. В останніх двох випадках зафіксуйте задні колеса, поставивши під них упори. Зніміть захисний декоративний ковпак. Відкрутіть гайку маточини. Для цього скористайтеся накидним ключем на 27 з важелем. Зніміть колесо. Відіжміть монтуванням передні колодки від гальмівного диска. Ключем на 17 відкрутите два болта (зверху і знизу) і зніміть супорт. Закріпіть його так, щоб гальмівні шланги були натягнутими. Потім демонтуйте гальмівний диск.
2
Візьміть відповідну вибивач і випрессуйте з її допомогою маточину з внутрішнього кільця підшипник а. В тому випадку, коли його зовнішня частина залишиться на ній, візьміть знімач і спресуйте її. Для цього на ступиці є дві виїмки.
3
Витягніть стопорні кільця з двох сторін поворотного кулака. Візьміть оправку і випрессуйте підшипник з нього. Поставте зовнішнє стопорне кільце. Закріпіть новий підшипник відповідної оправкой в поворотний кулак, скориставшись пресом або лещатами. При цьому зусилля прикладайте тільки до його зовнішньому кільцю. Не слід забивати підшипник , від цього він може зруйнуватися. Поставте внутрішнє стопорне кільце.
4
Візьміть оправку і запресуйте маточину у внутрішнє кільце підшипник а. Поставте поворотний кулак на автомобіль в зворотному порядку. При цьому краще встановіть нову ступичні гайку. Поставте колесо і остаточно затягніть її відповідним моментом, при цьому проверніть колесо і переконайтеся у відсутності стукотів і люфту. Законтрите її і поставте захисний ковпак.