Як приготувати печиво у формі. печиво горішки у формі рідке тісто.

Існують спеціальні важкі і товстостінні чавунні форми з довгою ручкою, в яких готується дуже смачне і гарне печиво на плиті. Найбільш поширені форми це «горішки», «грибочки», «вафлі», «олімпійський ведмедик». Є можливість готувати таке печиво з різними начинками.
Вам знадобиться
  • 200 г маргарину;
  • 100-150 г борошна;
  • 4 яйця;
  • щіпка солі
  • гашене сода;
  • 150 г цукру.
Інструкція
1
Маргарин покладіть в емальовану невелику каструлю, яку поставте на середній вогонь. Чекайте, поки маргарин повністю розтопиться, після чого зніміть каструлю з вогню. Надалі процесі приготування він знадобиться в такому вигляді, але охолоджений до кімнатної температури.
2
Окремо збийте яйця з сіллю. Найкраще це робити побутовим електричним міксером. Збиваючи близько трьох хвилин, добийтеся, щоб маса загусла, збільшившись в об'ємі в два-три рази.
3
Продовжіть взбивание (близько чотирьох хвилин) після кожного додавання інгредієнтів: цукру, гашеного соди. В результаті повинна вийти густа і тягуча суміш.
4
Останнім додайте розтоплений маргарин - його слід вливати тоненькою цівкою, при постійному помішуванні тесту - і муку. Після остаточного замісу тісто має нагадувати по консистенції сметану.
5
Розлийте таке рідке тісто у форми в приблизній кількості по одній десертній ложці в кожну клітинку (якщо мова йде про формі «грибочки» або «горішки»). Закрийте форму і сильно натисніть для того, щоб тісто розтеклося по всій випікає поверхні.
6
Відразу переверніть на іншу сторону. Пропікся близько 30-45 секунд і знову переверніть. Постійно перевертайте вашу форму таким чином, щоб рівномірно пропекти печиво з обох сторін. Загальний час смаження близько 1-2 хвилин. При перевірці на готовність орієнтуйтеся за кольором випікається.
7
Якщо ви робите «горішки» з начинкою, то після кроку 6 остудіть отримане печиво , розділіть ножем на «шкарлупки». Наповніть кожну з половинок кремом і з'єднайте їх в цілі «горішки».
Зверніть увагу
При закритті форми після закладки тесту будьте акуратні - може витікати дуже гаряче зайве тісто, гаряча пара, жир.
Корисна порада
Заповнюйте тестом наявну форму на 1/3 з урахуванням підйому тесту при випічці і здатністю його розходитися по всій основі.