Як зробити брови.

Жіночий привабливість складається з багатьох деталей. Якщо жінка хоче підкреслити якісь гідності, то прибігає до спеціальних засобів. Одне з них - макіяж. За допомогою мело підібраного макіяжу можна зробити риси обличчя більш промовисто, а то й зовсім змінити їх зовнішній вигляд. Наприклад, брови. Зміна форми брів може кардинально змінити вираз обличчя. Як же зробити брови найбільш привабливими?
Інструкція
1
Відповідь наступна: за допомогою їх корекції. Щоб змінити форму брів недостатньо просто піддавшись впливам моди вискубати. Тут потрібно в першу чергу відштовхуватися від форми і типу обличчя. Але яку б ви форму в підсумку, не вибрали, є непорушне правило: обидві брови повинні бути абсолютно симетричні і єдиної форми, а зовнішній кінець брови завжди тонший внутрішнього.
2
Перед тим, як вискубувати брови, подивіться, як вигинається надбрівна кістка, і лише після цього приступайте до коректування ширини брови, при цьому роблячи вигин і скорочуючи цю ширину до зовнішнього кінчика.
3
Алгоритм коригування наступний: * початок брови визначаємо по лінії, що йде через внутрішній куточок ока і крило носа; * по лінії від крил носа через зовнішній куточок ока визначаємо зовнішній кінець брови. * Сама верхня точка брови повинна бути на 3 мм ближче до зовнішнього куточка ока від центру зіниці;
Корисна порада
Якщо брови прямі, то в місці зламу підмалюйте волоски, щоб вийшов кут зламу брови. Якщо при цьому брову досить товста, то можна вищипнути з нижньої сторони кілька волосков.Еслі брови короткі, то олівцем або тінями можна домалювати пару сантиметрів. Колір олівця повинен бути ідентичним кольором брів.