Як зробити інтернет швидкісним.

На недостатню швидкість доступу до інтернету скаржиться чимало користувачів. Збільшити її можна різними способами. Деякі з них навіть дозволяють при цьому не збільшувати абонентську плату.
Інструкція
1
Якщо доступ здійснюється через GPRS, змініть модем або телефон на підтримуючий EDGE, а краще - 3G. Але пам'ятайте, що після збільшення швидкості зросте і обсяг споживаних вами даних. Тому відразу після цього перейдіть на безлімітний тариф.
2
Точка доступу (APN), призначена для WAP, передбачає не тільки підвищену тарифікацію передачі даних, але і її знижену швидкість. Змініть цю точку на іншу, призначену для доступу в інтернет.
3
При безлімітному тарифі оператор стільникового зв'язку все одно знижує швидкість доступу після досягнення певного обсягу прийнятих і переданих даних. Поріг, після якого відбувається таке зниження, залежить від обраного вами тарифу. Якщо він вас не влаштовує, змініть його на інший і змиріться з деяким підвищенням абонентської плати.
4
При доступі через WiFi велику роль грає відстань між вашим пристроєм і точкою доступу. Зменшіть його або застосуєте зовнішню антену, в т.ч., саморобну, і швидкість зросте. Ніколи не підключайтеся до чужих WiFi-мереж без дозволу, навіть якщо вони відкриті. Зниження швидкості може відбуватися і при використанні WiMax, а також GPRS/EDGE/3G. Деякі з базових станцій не підтримують 3G, тоді переміститеся в зону дії сусідньої станції (іноді для цього достатньо перейти в сусідню кімнату).
5
Якщо ви до цих пір користуєтеся Dial-Up, перейдіть на ADSL. Швидкість зросте, а витрати значно знизяться.
6
При користуванні доступом до інтернету через виту пару перевірте, чи не користуєтеся ви старої 10-мегабитной мережевою картою.
7
При доступі через ADSL або виту пару швидкість залежить в основному від обраного вами тарифу. Змініть його на дорожчий (в межах розумного), але також обов'язково безлімітний. Якщо ви підключалися давно, перевірте, чи не з'явився у провайдера новий тарифний план - більш швидкісний, але при цьому, більш дешевий (буває і так). Перейдіть на нього.