Лист Діду Морозу: Як написати у Великий Устюг.

Ваш малюк все ще вірить у казку і чари і, як тільки на вулиці з'являються перші замети, замислюється, який же подарунок він хотів би отримати на цей Новий рік. У передчутті майбутньої радості крихти напишіть з ним лист Дідові Морозу .
Інструкція
1
Завдяки письму, ви зможете з'ясувати, який конструктор хоче отримати на новорічне свято ваш маленький син або про яку ляльці мріє донька. Але обговоріть з дитиною відразу, що Дід Мороз може принести тільки один подарунок. Решта подарують батьки, бабусі і дідусі. Так ви зможете навчити малюка розумінню того, що дарувати подарунки близьким людям потрібно самим, а не чекати, що це зробить за вас чарівник.
2
Що ж можна попросити у Діда Мороза і чого він подарувати не може? Поясніть дитині, що дідусь Мороз не зможе подарувати собаку, кішку, конячку, тобто будь-яка жива істота, тим більше сестричку або братика. Не забувайте, що подарунок - це власність вашого малюка. Значить він може зробити з ним все, що захоче - подарувати, зламати, обміняти на іншу іграшку. Запитайте дитини: «А якщо хтось захоче отримати на Новий рік тебе? Ти хотів би стати подарунком? ». Не може Дідові шка Мороз подарувати і чарівну паличку або квітку-семицветик, бо чарівні речі в руках звичайної людини втрачають свої здібності.
3
Якщо ваш малюк ще не вміє писати, допоможіть йому скласти лист . Запитаєте, що б він хотів розповісти Дідові Морозу про себе. Нехай малюк розповість про свої татові і мамі, сестричці, домашнього улюбленця - кота Мурзика, про друзів з дитячого саду і т.д. Проговорите з ним всі пропозиції. Спробуйте, вклавши в його руку фломастер або ручку і допомагаючи йому своєю рукою, написати хоча б кілька слів. Вийшло не дуже красиво - це нічого. Добрий Дідові шка Мороз все зрозуміє! Попросіть малюка теж зробити Дідові шке Морозу подарунок, якому він буде дуже радий - намалювати для нього малюнок.
4
Візьміть звичайний конверт (можете прикрасити його малюнком або аплікацією з кольорового паперу), напишіть адресу вотчини Діда Мороза: 162340, Вологодська область, м Великий Устюг, Дідові Морозу . Підіть разом з малюком в поштове відділення і опустіть лист в ящик. Для вас це самий звичайний, традиційний шлях, а для дитини він дуже серйозний і цікавий.