Чому нігті жовтіють.

Не тільки форма нігтів, але і їх колір здатні розповісти про здоров'я людини. Жовтизна нігтів - дуже поширена проблема, з якою необхідно обов'язково боротися. Адже жовті нігті є серйозним естетичним недоліком і показником порушень в роботі організму.
Інструкція
1
У більшості випадків нігті набувають жовтизну через збої в організмі і появі захворювань. Це можуть бути ендокринні, серцево-судинні та інші порушення. Тому, щоб позбутися від жовтизни нігтів обов'язково виявите причину появи цієї проблеми. Зверніться до лікаря, який обстежує вас і призначить лікування.
2
Характерна жовтизна нігтів може з'явитися і від недотримання технологій манікюру. Такий косметичний недолік виникає при нанесенні лаку на нігтьову пластину, а не на базу. Для захисту від зовнішніх впливів і від фарбувальних пігментів, що містяться в декоративних лаках, нігті покриті невидимою жировою плівкою. Тому, щоб запобігти появі жовтизни нігтів, наносите перед лаком основу.
3
Більшість лаків виробляється з додаванням нітроцелюлози, яка робить нігті жовтими при тривалому впливі. Відмовтеся від використання неякісного або дуже яскравого лаку і лаку. Наносите його на термін не більше 3-5 днів, щоб забезпечити нігтям дбайливий догляд. Після зняття покриття зробіть добу перерву і нанесіть на нігті доглядає крем. Також дуже корисно робити сольові ванночки.
4
Жовтизна на нігтях може з'явитися від грибкового захворювання. Щоб перевірити грибок на нігтях чи ні, опустіть пальці в прокип'ячене тепле молоко. Якщо нігті посвітліли, значить грибка немає. Ну, а якщо є, то необхідно звернутися до лікаря за рекомендаціями з підбору лікувальних засобів.
5
Уважно стежте за своїм здоров'ям, дуже часто нігті починають жовтіти при захворюваннях легенів і печінки. Обов'язково пройдіть обстеження на виявлення подібних хвороб.
6
Жовтий відтінок нігтів виникає від куріння. Також, при даній шкідливою звичкою можливо пожовтіння кінчиків пальців. Щоб вилікувати жовтизну, необхідно позбутися шкідливих звичок.
7
Поява жовтизни на нігтях також може свідчити про прояв на ранньому терміні захворювання жовтухою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Rh7rY9GZ8Us
Корисна порада
Щоб уникнути появи жовтизни на нігтях стежте за станом свого організму, харчуйтеся правильно і проводите доглядають косметичні процедури для нігтів.