Чому людина гикає.

«Гикавка, гикавка, піди на Федота ...» - знайомий з дитинства змова від гикавки. Єдине бажання під час нападу гикавки - зупинити її. Чому ж вона починається, і з чим це пов'язано? До цих пір немає точної відповіді на це питання, але медики знайшли прийнятні пояснення.
Інструкція
1
Гикавка - мимовільні короткі дихальні рухи, які неможливо контролювати. Організм під час гикавки звільняється від навантаження з блукаючого нерва. Блукаючий нерв з'єднує центральну нервову систему з багатьма внутрішніми органами. Проходить впритул зі стравоходом через діафрагму, яка з'єднує черевну і грудну порожнини. При подразненні блукаючого нерва, організм подає сигнал у мозок про яка виникла незручність, і той в свою чергу посилає сигнал центральній нервовій системі для активізації діафрагмального нерва. Цей нерв і призводить до скорочень діафрагми.
2
Причин може бути декілька: - Гикавка може бути видом нервового тику при поганому проходженні їжі по стравоходу, якщо вона не дожувати до кінця, від великої кількості з'їденої жирної їжі за короткий проміжок часу або від дуже швидкого поглинання їжі з заковтуванням великої кількості воздуха.- Як наслідок хірургічного втручання на хребет або органи травлення. Такий тип гикавки мучить довго і часто, а може бути і причиною проблем з органами диханія.- Можлива реакція на використання лікарських засобів під час операції. Гикавка пройде через трохи часу після операціі.- Якщо гикавка мучить часто і довго, вона може виявитися ознакою прояви запального процесу або пухлини в районі діафрагми або органів травного тракту або можливого запалення нирок. - Іноді це може бути реакцією на сильне емоційне потрясіння, психічне або нервове напруження, страх. Такий прояв приходить неосознанно.- Це може бути реакція на переохолодження тіла. Особливо часто такий вид гикавки з'являється у маленьких дітей. Зупинити таку гикавку нескладно - потрібно зігрітися, одягнути теплий одяг або випити теплого напою.
3
Для видалення гикавки можуть допомогти наступні дії. Розпряміться, потягніться вгору. Глибоко вдихнувши, затримайте дихання. Подихайте повільно і глибоко. Випийте води дрібними ковтками і не дихаючи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VpPHFOuer78