Як зробити гладке обличчя.

Гладка бархатиста шкіра - це рідкісний дар. Мало хто може похвалитися ідеально рівною шкірою без яких-небудь дефектів. Однак це не означає, що добитися такого результату неможливо. Виконуючи деякі рекомендації, ви зможете зробити шкіру своєї мрії.
Інструкція
1
Головне правило: доглядайте за своєю шкірою постійно. Ви повинні робити це з дня на день. Буває так - ви починаєте доглядати, отримуєте непоганий результат і забуваєте, що така проблема для вас існувала. Результат? Поступово ефект зійде нанівець, а домогтися знову цього буде вже важче.
2
Щоденний догляд за шкірою обличчя полягає в очищенні та зволоженні. Кожен день очищайте шкіру засобами, придатними її типу. Якщо у вас шкіра схильна до вугрові висипання - використовуйте гель для вмивання для проблемної шкіри. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте м'які тоніки, якщо чутлива - відповідне засіб і для неї. Ні в якому разі не вмивайтеся з милом. Який би тип шкіри у вас не був, мило знімає захисну плівку з шкіри, що призводить до її легкому травмуванню, появі роздратування, сухості і так далі.
3
Один-два рази на тиждень очищайте обличчя за допомогою скрабу чи гоммажа. Скраби більш грубі за фактурою, і їх можна застосовувати людям з жирною шкірою. Тим, у кого чутлива або суха шкіра підійдуть гоммажи, які очищають верхній шар епідермісу за допомогою гладких поліпропіленових кульок, які не травмують шкіру.
4
Почніть догляд за шкірою якомога раніше. Зовсім недавно вважали, що юна шкіра не потребує догляду за допомогою косметичних засобів. Однак, правильно підібрана косметика не тільки не зашкодить, але, навпаки, допоможе зберегти привабливий зовнішній вигляд на довгі роки.