Як перевірити знос колодок. Як визначити знос колодок в фіат скудо.

Під час експлуатації автомобіля гальмівні колодки зношуються. Незважаючи на гарантоване пробіг до чергової заміни передніх колодок 10000км, а задніх барабанних - 25000км, необхідно періодично перевіряти їх знос. Цей захід так само допоможе виявити необхідність техобслуговування гальмівних супортів.
Вам знадобиться
  • - домкрат;
  • - набір ключів;
  • - плоска викрутка;
  • - молоток;
  • - ліхтарик;
  • - 2 болта М8.
Інструкція
1
Розташуйте машину так, щоб вам було зручно зняти з неї будь-яке колесо хоча б з одного боку. Почніть перевірку з передніх гальмівних колодок , так як перевірити їх знос на дискових гальмах не складно.
2
Виверніть кермо в сторону, на якій ви будете дивитися величину знос а гальмівних колодок , затягніть ручник і зніміть переднє колесо. На гальмівному супорті є оглядове віконце, через яке ви побачите залишився шар фрикційного матеріалу - феродо. Якщо при наявному освітленні не видно матеріал, посвітіть туди ліхтариком. На нових колодках товщина фрикційних накладок в більшості випадків складає 10мм. Коли їх товщина досягне 2мм, замініть колодки.
3
Крім абсолютної товщини матеріалу, велике значення має рівномірність його знос а. Якщо знос колодок відбувається під кутом, значить, одна з направляючих гальмівного супорта заклинило. Якщо одна колодка зношується значно сильніше, значить, заклинені обидві напрямні. Усуньте несправність і замініть такі колодки, потім встановіть колесо на машину.
4
Перевірте таким же чином друге колесо, якщо на даному етапі це можливо. Перевіривши передні гальмівні колодки, перевірте і задні. Барабанні гальма являють собою повністю закритий механізм і його не можна оглянути, не знявши гальмівні барабани.
5
Перш ніж піднімати заднє колесо домкратом, підкладіть під переднє колесо бруски - один спереду, інший ззаду. Це потрібно тому, що дія стоянкового гальма на передні колеса не поширюється. Піднявши колесо, сядьте на місце водія і натисніть на педаль гальма. Утримуючи її, зніміть машину з ручника і повільно відпускайте педаль. Переконайтеся, що автомобіль надійно стоїть на місці.
6
Зніміть заднє колесо. За допомогою двох болтів М8 спресуйте гальмівний барабан з його посадочного місця. Робиться це так: в 2 отвори на барабані загорніть болти М8. Поступово затягуючи їх за допомогою торцевого ключа, добийтеся максимально рівного сходу барабана з його посадочного місця.
7
При необхідності виправляйте його легкими ударами молотка через фанерну дощечку. При великому знос е барабана утворюється буртик, який заважає зняти барабан. У цьому випадку через отвір в барабані або в захисному фартуху, за допомогою плоскої викрутки, обертаючи регулювальний болт, зведіть гальмівні колодки. Цей процес незручний тим, що зводити колодки доводиться на дотик, так як ніяких додаткових оглядових віконець не передбачено.
8
Знявши гальмівний барабан, виверніть з нього болти М8. Огляньте гальмівні колодки. Початкова товщина фрикційного покриття складає 3-4мм залежно від розміру гальмівного механізму. При залишковій товщині покриття в будь-якому місці колодки 0,5мм і менш, замініть гальмівні колодки. Нерівномірність знос а барабанних гальмівних колодок не є причиною для їх заміни.
9
Встановіть гальмівний барабан, відрегулюйте гальмівні колодки. Це треба зробити обов'язково, щоб не отримати різну силу гальмування на правому і лівому колесах. Робиться це просто: за допомогою плоскої викрутки, через віконце в барабані або в захисному фартуху, обертайте регулювальне коліщатко доти, поки колодки не торкнуться барабана. Зусилля притиску повинно бути мінімальним, щоб барабан вільно обертався.
10
Встановіть заднє колесо і виконайте цю операцію з другим заднім колесом.