Як зробити паперову капелюх.

Паперова капелюх відмінно підійде для маскараду, новорічного свята або домашнього спектаклю. У ній діти можуть прочитати вірш перед гостями. Основна перевага капелюхи - робиться вона дуже просто і швидко.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - тасьма;
  • - газети.
Інструкція
1
З підготовлених матеріалів зроби основу для капелюха. Спочатку виготовте конус. Для цього на кольоровому папері потрібного вам кольору намалюйте коло, діаметр якого буде приблизно дорівнює діаметру вашої голови. Ножицями виріжте отриману окружність.
2
Ножицями зробіть надрізи до середини кола. Кінці розрізів склейте між собою. Якщо конус вийшов надто плоским, то лінію з'єднання розрізу заклейте далі на необхідну відстань.
3
При бажанні прикрасьте капелюх пір'їнками з різнокольорового паперу. Прикріпіть до неї тесемочки, щоб вона трималася на голові. Для цього у країв вироби зробіть отвори. Можете просто приклеїти.
4
Для наступного варіанта капелюхи вам знадобляться старі газети. Розкладіть їх у довільній формі на підлозі, щоб вистачило на діаметр кола близько 50 см.
5
Скріпіть клеєм середину, щоб газети не розпадалися при роботі. Покладіть отримане виріб на голову. Обв'яжіть ниткою навколо голови, щоб вийшла форма капелюха.
6
Для закріплення форми покрийте клеєм те місце, яке було перев'язане ниткою. Після того як висохне клей загорніть краю майбутньої капелюхи. Завертайте по всьому периметру не більшими частинами. Краю капелюхи повинні мати овальну форму. Їх необхідно закріпити клеєм, щоб вони не розгорнулися.
7
Надайте поделке потрібну вам форму. Злегка загніть краю капелюха. Приступайте до декорування. Пофарбуйте її аквареллю або гуашшю. Колір підберіть на свій смак.
8
На місце нитки пов'яжіть заздалегідь приготовлений шнурок. Замість шнурка можете використовувати смужку тканини, яку необхідно скрутити, щоб вийшов джгут.
9
Капелюх можна покрити тканиною. Приклеюйте клеєм, який не буде залишати слідів і не зіпсує готовий виріб.
10
Якщо капелюх призначена для дівчинки, то зробіть квіти з червоного паперу і приклейте на її поверхню. Окрасою також послужать стрази, намистинки, банти.