Як відкрити свій фотосалон.

Фотосалон , який надає послугу "фото на документи", за оцінками експертів сьогодні є одним з найпростіших в організаційному відношенні видів бізнесу. Досить лише знайти для нього вдале місце розташування, а решта, як кажуть, справа техніки.
Вам знадобиться
  • -4-6 квадратних метрів площі на умовах суборенди;
  • -обладнання для фотозйомки і друку фотографій (камера, спалах, штатив, комп'ютер, кольоровий принтер);
  • -Меблі для свого робочого місця і меблі для обслуговування клієнтів (стіл, два стільці, вішалка, дзеркало);
  • -один або два оператора на окладі;
  • -Кошти зовнішньої реклами (вивіска, штендери ).
Інструкція
1
Орендуйте за договором суборенди невелику площу в торговому залі магазину або в торговому центрі - досить буде всього 4-5 квадратних метрів. Набувати приміщення, щоб відкрити "фото на документи", недоцільно - місце може виявитися не таким вдалим, як ви припускали. Головна вимога до розташування фотосалону - якомога більша прохідність людей, близькість різних державних, освітніх установ і великих бізнес-центрів.
2
Закупити обладнання для фотосалону - цифрову фотокамеру зі спалахом і штативом, комп'ютер з кольоровим фотопринтера і сканером. На додаток можна обзавестися фотолампа і парасолькою для розсіювання світла. Ще в роботі вам знадобиться спеціалізоване програмне забезпечення (насамперед Adobe Photoshop), а також меблі для свого робочого місця і для зручності відвідувачів - стіл, стільці, вішалки та дзеркало.
3
Замовте в рекламному агентстві вивіску і штендери для залучення клієнтів - коли людина розшукує місце, де він міг би сфотографуватися на документ, він перш за все шукає очима відповідні вивіски. Ефективно буде також надрукувати і розповсюдити в околицях вашого фотосалону листівки. Реклама в Інтернеті та друкованих ЗМІ у випадку з послугою "фото на документи" вважається малоефективною.
4
Знайдіть одного або двох змінних операторів, які працюватимуть у вашому фотосалоні. Якщо фотографувати людей ви збираєтеся самостійно, то вам буде досить одного "змінника", якщо ж займатися ви будете тільки організаційними питаннями, то необхідно найняти двох працівників, бажано промотівіровать їх не тільки окладом, але і відсотком від щоденної виручки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4w3LPRz7GzU
Зверніть увагу
Щоб мінімізувати ризики і збільшити дохід від свого починання, створюйте не окрему точку, а цілу мережу фотосалонів в різних частинах міста.
Корисна порада
Намагайтеся крім найбільш затребуваною послуги "фото на документи" освоїти якомога більше додаткових "фотопослуг" - друкуйте фотографії, оцифровується і реставрує фотографії старі, приймайте замовлення на створення кухлів з тим чи іншим фотознімком.