Як перезарядити картридж.

Багато сучасні принтери обладнані лічильником рівня тонера, який допомагає правильно розрахувати обсяг роботи пристрою. Якщо датчик принтера сигналізує про відсутність тонера, необхідно перезарядити картридж і замінити тонер. Це можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - набір часових викруток;
  • - воронка;
  • - круглогубці.
Інструкція
1
Покладіть картридж на рівну поверхню. Знайдіть шестерінку, заховану за шторкою в корпусі картридж а. Тепер необхідно якомога акуратніше зняти пружинку, яка встановлена на шестерінці.
2
Відкрутіть два гвинти, розташованих з боків картридж а. Це потрібно для того, щоб зняти кришку, фіксуючу фотобарабан. Потім відігніть верхню частину корпусу, щоб дістатися до головної втулки з металу. Притримуючи шестерню, вийміть фотобарабан разом з втулкою в зборі. Зверніть увагу на той факт, що фотобарабан - досить крихкий фоточутливий елемент, який необхідно берегти. Зокрема, не можна залишати його під прямими променями сонця, довго тримати на відкритому місці. Найкраще прикрити його чим-небудь, наприклад, газетою або чистою ганчіркою без ворсу.
3
Дістаньте з картридж а гумовий валик. Дійте обережно, не перевертайте картридж , бо відпрацьований тонер тепер нічим не стримується і миттєво висиплеться.
4
Розберіть корпус картридж а на дві частини, витягнувши кріплення - штирі, що з'єднують його в єдине ціле. За допомогою маленької викрутки і круглогубцев витолкніте штирі зсередини картридж а. Контролюйте вихід кріплень, щоб вони не вискочили відразу назовні, інакше деталь розвалиться на дві половинки. Для цього обхопіть рукою розбіжні частини корпусу, потім обережно вийміть штирі цілком. Тепер роз'єднаєте половинки картридж а.
5
Висипте відпрацьований тонер. Підготуйте нову порцію. Щоб тонер ні грудками, деякий час потрясите банку. Візьміть одну з половинок картридж а, де знаходиться бункер тонера. Отвинтите кріплення спеціальної кришки бункера і зніміть її.
6
Під кришкою знайдіть і вийміть пробку білого кольору. Пошкодження пробки перекреслить всі результати вже зробленого, тому будьте акуратні. У звільнилося отвір насипте свіжий тонер. Після цього зберіть картридж в зворотному порядку.