Як монтувати вентильований фасад.

Вентильований фасад в даний час користується великою популярністю. Він складається з облицювання і подконструкции. До складу подконструкции входить алюмінієва напрямна, алюмінієвий кронштейн і кріплення.
Інструкція
1
Спочатку займіться монтажем кронштейнів. Поставте позначки в тих місцях, де за планом будуть розташовуватися кронштейни. Кріпляться вони анкерами, які мають гарну стійкість до корозії. Зверніть увагу - при кріпленні обов'язково повинен бути використаний паронітових терморазривний елемент. Шайба, виконана з алюмінію, дозволяє виконати кріплення, а також збільшує міцність вузла. Якщо ви хочете додатково захистити від корозії фасад ву систему, то капелюшок анкера зафарбуйте фарбою.
2
При монтажі вент фасад а обов'язково повинен бути використаний утеплювач. Закріпіть його за допомогою пластикових анкерів. Для цієї мети в стіні просвердлите отвори. Капелюшки анкерів будуть міцно притискати плити до фасад у. Якщо вам необхідно встановити утеплювач на закріплених кронштейнах, то в ньому зробіть невеликі прорізи. Далі можете переходити до монтажу напрямних. Закріпіть їх за допомогою заклепок.
3
На даному етапі потрібно зайнятися монтажем облицювання вент фасад а. Щоб добре закріпити фасад ву касету виставите в проектне положення верхні напрямні і закріпіть їх гвинтами. Нижні направляючі повинні розташовуватися вище проектного положення. В цьому випадку можна буде без проблем прикріпити на верхні напрямні касету. Після цього заведіть нижні напрямні в проріз держателя касет. Закріпіть конструкцію гвинтами. Зверніть увагу на гумовий ущільнювач. Він повинен щільно прилягати до поверхні фасад ної касети.
4
Якщо ви вирішили зробити вент фасад з керамогранітних плит, то першим ділом встановіть кінцеві кляммери і добре їх закріпіть. Після цього встановіть ущільнювачі з гуми. При облицюванні в кінцевий кляммер вставте керамогранітних плитку. Закріпіть її поворотними кляммерами через пази напрямної.