Що таке стратегія.

Стратегія - поняття, що має багато значень. Цей термін розуміється як загальний план будь-якої діяльності, який охоплює великий часовий відрізок, спосіб досягнення поставленої складного завдання. Він використовується в сфері військової справи, в економіці і в інших галузях людської діяльності.
Інструкція
1
Поняття «стратегія» прийшло до нас із Древньої Греції. Спочатку термін служив для позначення мистецтва ведення війни і побудови війська. Потім сфера використання даного слова ставала все ширше, і в даний час їм називають обдуманий план ведення справ (практично в будь-якій сфері). Існує велика кількість типів стратегій.
2
Стратегія держави. Це стратегія, яка визначає спрямованість змін балансу сил соціальних верств на тій чи іншій ступені історичного розвитку. Зазвичай перед державою встановлено список певних завдань, виходячи з яких, держава підтримує порядок у суспільстві, регулює діяльність громадян, а також підтримує умови для особистої ініціативи, охороняє безпеку, власність і свободу особистості.
3
Військова стратегія. Цей тип стратегії являє собою науку про ведення війни (вищий прояв військового мистецтва). Військова стратегія включає в себе як питання теорії, так і питання практики підготовки до війни, її планування, ведення. Військова стратегія також займається дослідженням закономірностей ходу війни, будучи частиною військової справи.
4
Геостратегія. Цей різновид стратегії є політичною наукою, яка визначає засоби і способи досягнення поставленої задачі держави, або групи держав-союзників - для збереження і збільшення його (їх) мощі. За умови чинного кризи геостратегія використовується для мінімізації збитку і відновлення первісного рівноваги.
5
Стратегічне планування. Являє собою комплекс дій, пов'язаних у просторі і за часом. Дані дії націлені на результат - виконання стратегічних завдань. Дане поняття найбільш характерно для бізнесу та державного управління.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D2Btz4FoNIE