Що таке інсульт.

Про те, що таке інсульт , повинен знати кожен людина, яка піклується про своє здоров'я. Це захворювання небезпечно для життя і тягне практично незворотні наслідки, перетворюючи здорової людини на інваліда. При цьому профілактика інсульт а в чому набагато більш ефективна, ніж його лікування.
Інструкція
1
Для підтримки нормальної життєдіяльності мозок людини потребує постійного притоку крові, збагаченої киснем. Без нього клітини мозку гинуть досить швидко. Природа передбачила велику мережу артерій, через які кров надходить у конкретні ділянки мозку. Якщо артерію перекриває тромб або ж вона розривається через надмірного припливу крові, то відбувається інсульт . Ділянка головного мозку гине, залежно від площі і покладених на нього функцій людина або помирає, або ж втрачає здатність керувати певними частинами тіла.
2
Існує два різновиди порушення мозкового кровообігу: геморагічний інсульт через розрив судин і ішемічний, що виникає при тромбозі. Перший різновид інсульт а часто іменується крововиливом у мозок і є наслідком гіпертонічних захворювань. Найчастіше він відбувається на фоні гіпертонічного кризу, але не менш небезпечно і витончення стінок судин, при якому вони просто не витримують тиску крові. Ознаками початку інсульт а є блювота і сильний головний біль, що з'являються раптово і стрімко наростаючі. Потім посудину розривається, людина втрачає свідомість, а кров здавлює головний мозок.
3
Ішемічний інсульт найчастіше буває в літньому віці, коли через атеросклероз судин, миготливої аритмії або гіпертонії тромби закупорюють кров'яний потік. Багато в чому подібному інсульт у сприяють шкідливі звички, надмірна вага, стреси. Наслідком є паралізація кінцівок, втрата мови та інших мозкових функцій.
4
Якщо після інсульт а не настав летальний результат, то реабілітація хворого достатньо тривала і не гарантує успіху. Основні профілактичні заходи стосуються ведення здорового способу життя: контроль за артеріальним тиском, скорочення жирної їжі і солі, відмова від алкоголю і куріння, все це благотворно позначається на стані судин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FHyoH3vWw_o