Як пофарбувати світле волосся.

Для того щоб оновити свій імідж, жінкам достатньо лише змінити зачіску або пофарбувати волосся в інший колір. Правильно підібрана зачіска і колір волосся цілком здатні зробити даму молодше і привабливіше. Пофарбувати світле волосся, звичайно, набагато легше, ніж темні, їх не доведеться піддавати стресовому освітленню. Але все-таки, якщо ви хочете змінити колір, то врахуйте декілька нюансів і порад, які ми зараз дамо.
Інструкція
1
Цветотип. Обраний колір повинен відповідати тому цветотипу, до якого ви ставитеся. Тим, у кого шкіра теплих відтінків, добре підійде карамель і бронза, фарба золотого відтінку темних тонів. Тим, у кого коду холодних тонів, слід уникати золотих, мідних і золотисто-каштанових тонів - вони додадуть червонуватий відтінок шкірі.
2
Колір шкіри. Дівчатам з рожевою шкірою краще вибрати попелясті тони і уникати платинових і рудих. Тим, у кого тон шкіри жовтуватий, підійдуть каштанові відтінки, а ось жовті, золотисті та оранжеві тони краще уникати
3
Фарбувати повністю або колоріровать? Якщо у вас коротка стрижка правильної геометричної форми, що має чіткий контур, то її красу підкреслить однотонне фарбування всіх волосся. Тим, у кого пишна розкішна шевелюра або коси, рекомендуємо зробити колорування в різні тони, освітливши пасма навколо особи, щоб оживити його колір.
4
Зробити темніше. Власницям світлого волосся і блідою шкіри, для того, щоб зробити свій вигляд більш виразним, можна пофарбувати волосся в темно-або среднепепельний колір більш темних відтінків, ніж натуральний, можна їх пофарбувати пасмами, щоб частину волосся залишилася світлою, а частина стала темнішою.
5
Зробити світлішим. Якщо ваші натуральні волосся світле, то, як правило, кольору «блондин» і «світлий блондин» вам повинні підійти, просто скоректуйте відтінок залежно від кольору шкіри і цветотипа.
Зверніть увагу
Пофарбованим стійкою фарбою волоссю необхідна відновлююча маска хоча б раз на тиждень.
Корисна порада
Якщо ви хочете радикально поміняти колір волосся, більше, ніж на 2 тони, то робити це треба тільки в перукарні.
Експериментувати з кольором волосся жінки навчилися вже досить давно. Змінивши колір волосся, можна кардинально змінити свій імідж і образ в цілому. Найпростіше провести забарвлення волосся в салоні, особливо якщо ваші волосся темні, а ви хочете їх освітлити або повністю поміняти відтінок. Але це можна зробити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для початку виберіть колір. Пам'ятайте, що в тому випадку, якщо ви хочете пофарбувати темні волосся , ви зможете домогтися лише додання волоссю деякого відтінку. Якщо ж ви хочете кардинально змінити колір волосся, темні волосся спочатку необхідно буде знебарвити.
2
Всього існує кілька видів фарбування: - Посвітління припускає легке зміна тону волосся на один або декілька тонів. Волосся стає світліше. Зазвичай після освітлення колір виходить досить естественний.- При знебарвленні відбувається повне руйнування пігменту у волоссі. Це вища стадія освітлювання, волосся повністю втрачають цвет.- При забарвленні волосся набувають новий колір, інтенсивність якого залежатиме від натурального кольору волосся.- Мелірування та колорування припускають фарбування деяких пасом світлим або різнокольоровими оттенкамі.Ітак, виберіть той вид фарбування, який вам необхідний. Якщо ви хочете перетворити темні волосся в червоні, то спочатку вам доведеться їх освітлити.
3
Підберіть фарбу, відповідну вашому типу волосся. Вибір засобу для фарбування залежить від структури та натурального кольору вашого волосся. У тому випадку, якщо ваші волосся слабкі і тонкі, вам підійде фарба з відновлюючий ефект.
4
Перш ніж проводити фарбування волосся, протестуйте на невеликому непомітному ділянці шкіри барвник - чи не викличе він алергічної реакції.
5
Перед фарбуванням шкіру на лобі, на шиї у лінії росту волосся і скрізь, де може випадково потрапити барвник, змастити жирним кремом. Це необхідно, щоб потрапила фарба не офарбила шкіру і не викликала роздратування. При фарбуванні обов'язково використовуйте рукавички - шкіра рук може сильно забарвитися, руки ви після цього ще довго нічим не відмиєте, крім того, фарба може викликати сильне роздратування при такому великому та тривалому контакті з шкірою.
6
Переконайтеся, що всі інструменти для фарбування абсолютно чисті - будь-яке забруднення може викликати окислительную реакцію. Ні в якому разі не використовуйте металеві інструменти - фарба окислит їх. Використовуйте керамічні, скляні або пластикові інструменти.
7
Швидко і рівномірно розподіліть фарбу по волоссю. Профарбовують дуже ретельно, особливо якщо ви освітлює темні волосся .
8
Дотримуйтесь час витримки фарби, вказане в інструкції. Після того, як пройде необхідний час, змийте фарбу. Якщо в набір входили ще якісь додаткові кошти, то скористайтеся ними.