Як покривати нігті акрилом.

Покриття нігтів акрилом - сучасна процедура по догляду за нігтями з застосуванням акрилу. На відміну від нарощування, покриття виконується без додаткових матеріалів, таких, як тіпси. Покрити нігті акрилом можна в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перед тим як почати процедуру, вимийте руки з милом. Обточити великої пилою поверхню нігтів для того, щоб усунути нерівності, подкорректируйте їх форму. Щіточкою видаліть нігтьову пил. За допомогою дрібної пилочки акуратно почніть відсувати кутикулу.
2
Після цього знежирте нігті праймером. Це спеціальне знежирюючий засіб, який потрібно дуже акуратно наносити на нігтьові пластини, уникаючи попадання на кутикулу і шкіру навколо нігтя.
3
Тепер можна приступати безпосередньо до моделювання нігтів. Першим ділом занурте кисть в ліквід. Така назва має речовина, необхідне для того, щоб акрил почав твердіти, і надалі довго тримався на нігтях. Воно також забезпечує рівний розподіл акрилу по поверхні нігтя.
4
Візьміть пензликом невелику кульку акрилу, помістіть його в самий початок нігтьової пластини - на те місце, де ніготь стикається з кутикулою, і розтягніть по всьому нігтя. Якщо трохи акрилу потрапить на кутикулу, видаліть його спеціальною дерев'яною лопаткою. Слідкуйте за тим, щоб акрил лягав на ніготь рівно в цілях мінімалізувати подальшу корекцію нігтів.
5
Зачекавши 30 секунд, потрібні для повного висихання акрилу, починайте запилення за допомогою грубозернистої пилочки. Металеві інструменти при роботі з акрилом використовувати не рекомендується, оскільки вони можуть деформувати матеріал. Спочатку обточити ніготь по краях. А в кінці дрібнозернистої пилочкою пройдіться по поверхні з метою усунути нерівності.
6
Шліфувальною пилочкою приберіть з поверхні нігтя більш дрібні нерівності і надайте йому глянсовий вигляд. Для заспокоєння кутикули слід скористатися спеціальним маслом. Зачекайте 15 хвилин, потім вимийте руки для видалення залишків олії і покрийте нігтьові пластини прозорим лаком. Акрилове покриття готово, можете приступати до дизайну.