Як зробити виразні очі. Як зробити очі виразними.

Очі жінки - її зброя, і вираз «стріляти очима» з'явилося не випадково. Дійсно, жінки вміють користуватися своєю чарівністю, тим більше, що з виразними очима домогтися ефекту дуже легко.
Вам знадобиться
  • Туш, тіні для вік різних відтінків, чорний олівець для очей, білий олівець.
Інструкція
1
Підберіть колір тіней, що співпадає з кольором ваших вій, і нанесіть їх тонкою лінією уздовж кордону нижніх вій. Зайві тіні зітріть тампоном. На верхню межу олівцем нанесіть лінію, відтягнувши повіку. Лінія має бути безперервною і рівною, після нанесення растушуйте її - не повинно залишитися жодної чіткої лінії, тільки так ви отримаєте виразні очі, зробивши димчастий макіяж очей.
2
Нанесіть на верхню повіку до складки сухі тіні - димчасті, сріблясті або вугільно чорні, на ваш розсуд, оскільки колір тіней підбирається індивідуально в залежності від кольору очей. Те, що йде кароокою жінці, не підійде зеленоокою або блакитноокої красуні. Це необхідно враховувати при виборі тіней для повік. На нижню повіку, на кордоні з лінією росту вій, нанесіть кілька штрихів білим олівцем - це візуально збільшує очі.
3
Нафарбуйте вії чорною тушшю, попередньо підкрутивши їх. Якщо ви не знаєте, як зробити макіяж очей, почніть з нанесення світлої основи до складки століття, потім наносите більш темні тіні і растушевкой зітріть кордон між ними, причому темні кольори повинні наноситися у напрямку скроні, світлі - в напрямку куточка очей.
Зверніть увагу
Якщо у вас близько посаджені очі, не використовуйте темні тіні на всій поверхні століття. Нафарбувавши яскраво очі, в іншому дотримуйтеся скромніших квітів, щоб не виглядати зухвало.
Корисна порада
Якщо хочете додати очам яскравості - окресліть чітко контур очі чорним олівцем і нанесіть яскраві тіні.
Красиво і правильно підкреслені очі можуть абсолютно поміняти вираз жіночого обличчя, перетворити звичайну дівчину в красуню, від якої неможливо відірвати погляд. Майстерно зроблений макіяж додасть очам виразності і привабливості.
Інструкція
1
Перше, на що потрібно звернути увагу - це косметика і необхідний інструментарій. Знадобиться не так вже багато речей: тіні трьох близьких відтінків, аплікатор, пінцет, олівці для брів і очей, підводка, туш для вій. Почніть макіяж з брів, надайте їм потрібну форму, але пам'ятайте, що занадто тонкі брови роблять особу невиразним. Олівцем, краще коричневим, а не чорним, нанесіть дрібні штрихи між волосками, потім щіточкою надайте бровам остаточний акуратний вигляд.
2
На всю область століття нанесіть тіні, максимально наближені за тону до натурального кольору шкіри. Чорним м'яким олівцем підкресліть верхню і нижню лінію росту вій, верхню зробіть трохи ширше.
3
Колір тіней вибирається індивідуально. Це можуть бути і матові, і перламутрові тіні. Аплікатором нанесіть самий темний тон, растушуйте верхній контур, не виходячи за кордон рухомого століття. Нижній контур растушуйте чистим аплікатором.
4
Тепер на основу накладайте інші відтінки - темні від внутрішнього краю до зовнішнього по області складки. Під брови нанесіть самий світлий тон. Це той момент в макіяжі, коли можна виправити недоліки.
5
Щоб зробити погляд відкритим, нанесіть у внутрішньому куті білу точку олівцем або тінями і розтушуйте її злегка. Такі ж білі штрихи можна зробити на нижньому столітті по кордону з лінією росту вій. Тіні наносите рівним шаром, а в самому кінці припудріть злегка повіку, щоб збільшити стійкість тіней і не дати їм скочуватися.
6
Нанесіть туш для вій. Робіть це ретельно і акуратно від самих коренів до кінчиків. Приділіть особливу увагу куточкам очей. Не обмежуйтеся тільки фарбуванням внутрішньої поверхні вій, пофарбуйте і зовнішню, хоч це і незручно. Просто прикрийте трохи очі і нанесіть туш рухами зверху вниз. Вії офарблюйте в два шари, роблячи перерву між нанесенням туші в декілька хвилин. Так вони вийдуть довгими і об'ємними.