Як повісити оголошення.

Сьогодні люди мають можливість обмінюватися інформацією практично в реальному масштабі часу. Використовуючи інтернет, мобільний зв'язок, ви можете передати своє повідомлення зацікавленій особі практично відразу. Але, коли необхідно оповістити якомога більшу кількість людей, контактних даних яких у вас немає, можна скористатися старим, перевіреним способом - повісити оголошення , написане на папері.
Інструкція
1
Продумайте, якого розміру буде аркуш паперу, на якому буде написано ваше оголошення . Якщо воно буде повішено на стіні або іншій поверхні, де поруч з ним не буде інших оголошень, то лист може бути більшим - формату А3 або навіть А4. Коли ви збираєтеся розмістити його на дошці оголошень, де місця небагато, то доведеться обмежитися половиною аркуша формату А4.
2
В цьому випадку радимо вам підібрати папір, за кольором відрізняється від інших оголошень - це допоможе не загубитися на дошці вашої інформації. Але враховуйте, щоб колір папери не був дуже насиченим, щоб розміщений на ній текст легко читався. Не використовуйте для оголошень папір з малюнком, це ускладнює сприйняття.
3
Відповідно до розмірів паперу, продумайте інформацію, яку ви збираєтеся повідомити і сформулюйте її в доступній, але короткій формі. Текст повинен бути таким, щоб практично відразу сприймався мозком людини, щоб на його прочитання і сприйняття не треба було витрачати час.
4
Крім того, врахуйте розмір аркуша і підберіть такий розмір шрифту, щоб слова було видно досить добре навіть на невеликому віддаленні. Колір паперу та шрифту повинні бути контрастними. Для залучення уваги можна використовувати різний колір шрифту. Наприклад, слово «Оголошення» можна написати літерами червоного кольору, а решта повідомлення - чорного.
5
Якщо в тексті вашого оголошення будуть дані телефони, за якими бажаючі можуть дзвонити, то передбачте в нижній частині можливість їх розміщення в відривних полях, щоб ті, хто не може записати такий телефон, могли просто відірвати папірець з цим номером.
6
Постарайтеся повісити своє оголошення на рівні людських очей. В цьому випадку вірогідність того, що воно буде помічено людьми, що проходять повз, зростає. Приклеюйте його досить надійно, щоб вітрі або вандалам було достатньо важко зірвати його.