Як подавати паштет.

Паштет - це блюдо, яке не відноситься до російської традиційної кухні, але, тим не менш, воно дуже популярно. Існує багато типів паштету, і багато в чому задоволення від їх вживання залежить від того, подасте ви це блюдо разом з потрібними доповненнями. Так як же правильно подати паштет?
Вам знадобиться
  • - паштет;
  • - хліб;
  • - мариновані огірки та інші добавки залежно від типу паштету.
Інструкція
1
Перед подачею паштет необхідно охолодити, але не заморожувати. Досить буде залишити його на деякий час в холодильнику. Нижче буде описана специфіка вживання конкретних паштетів.
2
Почати варто з подачі одного з найвідоміших паштетів - фуа-гра, який готується з спеціально підготовленої гусячої печінки. Для подачі його нарізають тонкими скибочками. На невеликі тарілки крадеться скибочки паштету, злегка підсмажений хліб, бажано французький багет, і невелика кількість конфітюру з фіги. В якості алкогольного доповнення з фуа-гра найкраще підійде Сотерн - витримане солодке біле вино. У цього паштету дуже ніжний смак, тому його потрібно подавати на стіл першим.
3
Паштет з курки найкраще подавати з білим неподжаренним хлібом і білим сухим вином. Паштет з кролика буде ще смачніше з подачею разом з ним дрібного маринованого лука.К рибному паштету, наприклад, з лосося, в якості супроводу підійде зелений салат, корнішони і свіжий хліб. Альтернативний варіант подачі - з помідорами чері або з оливками. Оптимальним напоєм також буде біле вино, як і до багатьох інших рибних страв.
4
Особлива подача передбачена для так званого «паштету в хлібі». Його попередньо потрібно правильно нарізати. Якщо він круглої форми, то тоді він ріжеться як торт, на вісім і більше частин. Паштет , що нагадує формою булку хліба, розрізається на скибочки. Таке блюдо подається на порційній тарілці і так само, як і рибний паштет, може супроводжуватися маринованими огірками. Також до нього можна подати зелений салат, заправлений спеціальним соусом «вінегрет». Він готується з оцту, оливкового масла і гірчиці. Інгредієнти необхідно розмішати до однорідного стану і додавати до салату за смаком.
5
Крім перерахованих традиційних варіантів можлива і фуршетна подача паштету. Для цього намажте його на невеликі шматочки хліба. А фуа-ра можна порізати кубиками і нанизати на шпажки.