Як привітати Діда Мороза і Снігуроньку.

Дід Мороз і Снігуронька теж святкують день народження. 18 листопада іменинником є гаряче улюблений всіма дітьми Дід Мороз, а 11 квітня - Снігуронька. Саме 18 листопада на батьківщині казкового чарівника у Великому Устюзі зима вступає в свої права. А Снігуронька - дочка Весни по слов'янським легендам, зустрічається 11 квітня зі своєю матір'ю. Тому дорослі і діти з усього світу приїжджають привітати героїв численних казок не тільки з Новим роком, але і з їх власними святами.
Інструкція
1
Для початку в дні свята придбайте квитки до Великого Устюга (маршрут зазвичай пролягає транзитом через Москву), який знаходиться серед північних лісів, або до Костроми, розташованої на березі Волги.
2
Підготуйте письмове привітання на випадок, якщо не вийде особисто привітати Діда Мороза і Снігуроньку . Казкова пара обожнює листи, особливо від дітей. Тому в святкові дні їх помічники виставляють спеціальну поштову скриньку, в який кожен бажаючий може опустити лист з поздоровленням для Діда Мороза і Снігуроньки. Цією можливістю із задоволенням користуються і місцеві жителі, і туристи.
3
Придбайте подарунок для іменинника та його улюбленої внучки Снігуроньки. Відомо, що Снігуронька, як і всі діти, любить солодощі. Сам Дід Мороз щороку дарує своїй онучці величезну цукерку. Ця цукерка володіє чарівними властивостями: хто її покуштує, той стає добрішою, з'являється бажання здійснювати тільки хороші вчинки, а душа наповнюється радістю. Нові сани для Діда Мороза - найкращий подарунок, який він щороку отримує від своїх друзів: Сніговика з Архангельська, Царя Берендея з Переславля-Залеського, Козачого Діда Мороза з Гатчини і багатьох інших.
4
Особисто подаруйте куплений або зроблений своїми руками подарунок на торжестві. Адже Дід Мороз зі Снігуронькою не тільки обдаровують дітей в Новий рік солодощами, а й самі люблять приймати подарунки. А бачити очі поздоровляє подвійно пріятно.5. Купуйте або зшийте відповідний костюм для новорічного карнавалу. У Новий рік всі діти вітають Діда Мороза в образах казкових істот і героїв, тим самим потрапляючи на якийсь час у світ чудес.
5
І не потрібно впадати у відчай, якщо немає можливості приїхати в Великий Устюг або Кострому. Ви можете особисто привітати Діда Мороза в його мікроблозі (http://twitter.com/#!/dedmorozzz), а Снігуроньці відправити лист поштою Росії (156005, Кострома, вулиця Лагерна) , або передати їй найщиріші побажання, зайшовши на її сайт (www.teremsnegurochki.ru.). Крім того, в новорічні свята в кожному місті Росії приймають поздоровлення свої, місцеві, Дід Мороз і Снігуронька, тому шанси особисто прочитати казкової парі вірші завжди високі.