Як обігріти заднє скло.

Кожен автолюбитель періодично стикається з необхідністю обігріву заднього скла свого транспортного засобу, пов'язаної з його запотіванням або обмерзанням, яке ускладнює пересування автомобіля. Це досить звичне заняття, так як практично кожен автомобіль забезпечений функцією електронного регулювання клімату, що полегшує процес обігріву заднього скла в салоні і суттєво економить час автовласника.
Вам знадобиться
  • - система обігріву салону в автомобілі;
  • - система електронного регулювання клімату.
Інструкція
1
В період міжсезоння, коли найчастіше вологість в повітрі помітно збільшується, виникає необхідність обігріти запотівше заднє скло салону автомобіля, забезпечивши, тим самим, чітку видимість.
2
Увімкніть запалювання. Прогрійте двигун протягом декількох хвилин. Потім увімкніть систему обігріву салону (грубку). Відрегулюйте потужність і температуру потоку повітря вентилятора, направте його на скла салону автомобіля, як бічні, так і заднє.
3
При наявності в автомобілі функції електронного регулювання клімату, що сприяє прискореному процесу обігріву заднього скла салону, включите її. Вимикач розташовується в центрі панелі управління і має позначення, що складається з трьох хвилястих ліній, розташованих вертикально.
4
Система електронного регулювання клімату працює автоматично, тому не доведеться прикладати якісь зусилля, контролюючи її роботу. Через 15 хвилин обігрівач заднього скла відключиться самостійно.
5
При настанні холодів на зовнішній поверхні заднього скла автомобіля може спостерігатися іній або обмерзання. Перш, ніж включити піч або скористатися автоматичною системою обігріву заднього скла переконайтеся в тому, що воно не вкрите великою кількістю снігу.
6
Очистіть заднє скло. При цьому використовуйте куплену в спеціалізованому магазині щітку зі скребком для очищення стекол і пам'ятайте, що не можна користуватися будь-якими миючими засобами або гострими предметами, які можуть пошкодити плоскі провідники обігріву, розташовані на задньому склі.
7
Перед тим як поставити автомобіль на стоянку провітріть його салон. Це допоможе надалі зменшити запітніння або обмерзання заднього скла автомобіля.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що використання прохолодного повітря в салоні автомобіля сприяє швидкому зникненню конденсату на його стеклах. Під час обігріву салону бажано не перебувати в машині, так як видихається водієм повітря створює додаткові умови для запотівання стекол.
Корисна порада
Не забувайте про те, що при низькій температурі на вулиці і розігріві салону автомобіля гарячим повітрям скло може дати тріщину, тому намагайтеся виставляти невисоку температуру прогріву.