Як робити ефект мокрого волосся.

Якщо ваша стрижка довше каре, ви можете створити на голові ефект мокрого волосся. Дрібні завитки при умінні робляться просто, тримаються день або два - залежно від типу волосся, і є відмінним природним прикрасою. Можна зробити зачіску, прибравши волосся в пучок на потилиці і залишити у особи лише кілька хвилястих прядок. Але найкраще ефект мокрого волосся виглядає на розпущених волоссі.
Вам знадобиться
  • - гель, мус, віск або лак з позначкою "для створення ефекту мокрого волосся"
  • - холодна вода
  • - диффузер (насадка на фен)
  • - гребінець з широкими проміжками між зубчиками
Інструкція
1
Нанесіть спеціальний гель, мус або лак на злегка вологе волосся по всій довжині. Починаючи від передніх прядок, захоплюйте волосся в жменю і мнеться рухами піднімайте їх до шкіри голови. Чим більше мнущіеся рухів рукою ви робите, тим краще буде ефект мокрого волосся. Після закінчення роботи не сушіть волосся феном, інакше вони распушатся. Нехай висохнуть самостійно.
2
Якщо у вас є диффузер - спеціальна насадка з "пальчиками" на фен, скористайтеся ним. Також нанесіть на вологе волосся засіб для ефекту мокрого волосся, а потім сушіть голову діффузером.
3
З вечора намочіть голову і заплетене маленькі кіски, якнайбільше. якщо хочете, щоб ефект мокрого волосся тримався довше, нанесіть на прядки пінку або мус перед тим як плести. На деяких волоссі після розплітання косичок волосся можуть "встати дибки". В цьому випадку просто нанесіть на руки трохи гелю або мусу і акуратно мнеться рухами втихомирите неслухняні розпушилися прядки.
4
Не користуйтесь щіткою для волосся, щоб розчесати сплутався пасма. Краще розділяйте кучерики пальцями, на кінчики яких нанесіть небагато спеціального мусу або гелю. В крайньому випадку використовуйте гребінець з великими проміжками між зубчиками.
5
Після того як на голові з'явилися дрібні кучерики, закріпіть ефект мокрого волосся лаком середньої фіксації.
Зверніть увагу
- чим довше волосся, тим складніше буде зробити на них ефект мокрого волосся-щоб волосся не виглядали брудними, чи не переборщіть з гелем і особливо воском
Корисна порада
- найлегше ефект мокрого волосся робиться на кучеряве від природи волосся, а так само після хімії або карвінгу
Завдяки ефекту мокрих волосся дрібні завитки протримаються на голові цілий день, а можливо, навіть два. Це залежить від типу волосся. Крім того, така зачіска стане чудовим природним прикрасою.
Інструкція
1
Вимийте волосся и. Підсушіть їх. На ще злегка вологі пасма нанесіть спеціальний мус, гель або ж лак по всій довжині. Починайте цю процедуру з самих передніх прядок. Волосся потрібно захоплювати в кулак. Мнеться їх, піднімайте, створюйте додатковий обсяг. Чим більше ви робите рукою мнущіеся рухів, тим краще буде виглядати на голові зачіска з ефектом мокрого волосся. Після того, як ви досягнете бажаного результату, не сушіть феном волосся и. В осоружному випадку вони просто распушатся. Дайте їм висохнути самостійно.
2
Якщо у вас є спеціальна насадка для фена, яка називається диффузер, то спробуйте ним скористатися. На вигляд це звичайна насадка з пальчиками. Виконайте з вологими волосся ами всі процедури, описані в першому кроці, а потім висушіть їх за допомогою диффузер.
3
Можна вчинити інакше. Намочіть з вечора голову. Заплетіть все волосся и в тонкі кіски, їх повинно бути якомога більше. Якщо ви хочете продовжити ефект мокрих волосся, то на косички ще нанесіть спеціальну пінку, також для цих цілей можна використовувати мус. Є такі типи волосся, які після після розплітання вранці всіх цих кісок просто стає дибки. Цю проблему можна усунути. В цьому випадку небагато гелю або мусу просто нанесіть на руки і дуже акуратно втихомирите мнеться рухами рук неслухняні пасма.
4
Не користуйтесь при розчісуванні щіткою для волосся. Краще просто розділити сплутався кучерики пальцями. При цьому на пальці бажано також нанести спеціальний мус. В крайньому випадку допустимо використання гребінця з рідкими великими зубчиками.
5
Після того, як ви досягнете бажаного ефекту на голові, закріпіть зачіску волосся лаком середньої фіксації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8vuWOco3g0
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що чим волосся довше, тим складніше процес виготовлення цієї зачіски. Не варто занадто багато наносити гелю, а то пасма будуть виглядати просто брудними.
Корисна порада
Найпростіше зробити ефект мокрого волосся на від природи кучерявого пасмах, а також після хімічної завивки.