Як поставити фон на сайт. фон для сайту комп'ютери.

Робочий фон для сайта можна порівняти зі шпалерами для робочого столу вашої операційної системи. Фон (background), можна створити в декількох варіаціях, які будуть розглянуті нижче.
Вам знадобиться
  • Редагування файлу style.css.
Інструкція
1
Одноколірний фон . Найпростіший вид фон а, великим плюсом є мінімальне завантаження сторінок з використанням такого малюнка. Якщо у файлі зі стилями (style.css) немає команд, які задають колір фон а, за замовчуванням браузер пропонує білий колір. Для зміни кольору скористайтеся командою background-color. Приклад використання цієї команди: background-color: # 3366CC.
2
Щоб підібрати конкретний колір можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням, наприклад, графічним редактором Adobe Photoshop. Якщо ви ніколи не працювали з ним, рекомендується використовувати веб-сервіси. Яскравим прикладом може послужити пошукова система «Яндекс», перейдіть за наступним посиланням http://yandex.ru і введіть словосполучення «колір синій». Перед вами з'явиться таблиця кольорів, в якій ви можете вибрати будь-який по своєму смаку, скопіювати код та вставити в код сайта.
3
Фоновая текстура. Крім фон ового кольору ви можете додати на будь-яку сторінку свого сайта зображення або циклічно повторюваний візерунок (текстуру). Для цього після введення фон ового кольору пропишіть команду background-image, наприклад, background-image: url (img/uzor.png"). Усередині дужок необхідно вказати шлях до файлу. Варто відзначити, що дозвіл текстури може починатися від самого малого (16х16) і закінчуватися повноформатними зображеннями під розмір сторінок сайта (800х600 і більше).
4
Фон з використанням градієнта. В цьому випадку ви використовуєте колір фон а, що був заданий командою background-color, але при цьому створюєте градієнт. Градієнт може бути горизонтальним (x) і вертикальним (y). Найчастіше як градієнт фон а використовують горизонтальне розташування, тому рядок з градієнтом виглядатиме таким чином: background-repeat: repeat-x.