Як лікувати обмороження вух.

Обмороження - це пошкодження тканин в результаті впливу низьких температур на організм людини. Обмороження частіше бувають в зимовий час, коли висока вологість і температурі повітря нижче 10С.
Інструкція
1
Якщо людина тривалий час перебуває в умовах низької температури, може наступити та загальне переохолодження всього організму. А воно більш небезпечно, ніж обмороження якогось певного ділянки. Симптоми обмороження: відчуття почуття холоду, в обморожених ділянках з'являється відчуття пощипування, поколювання, яке змінюється відчуттям оніміння, зникають болі, а потім всяка чутливість. На обморожених ділянках можуть з'явитися пухирі, потемніння шкіри.
2
Якщо ви обморозили вуха, то прийміть наступні заходи. Прикрийте вушні раковини руками або теплими рукавичками. Обморожені ділянки не тріть і не розтирайте снігом.
3
Якщо ні пухирів, акуратно помасажуйте уражені ділянки. Будинки зробіть теплий компрес з 1 частини спирту і 5 частин води. Змочіть в рідині марлю, відіжміть і накладіть на обморожені ділянки. Тримати не більше години. Застосовувати можна тільки в разі поверхневого (несильного) обмороження.
4
Можете використовувати такі народні рецепти: зробіть компрес з настоєм ромашки; змастіть постраждалі ділянки жиром (кролячим) або маззю з прополісу і вазеліну; натріть сиру ріпу змішайте з гусячим жиром (2к 1) та цією пастою змастіть обморожені ділянки; зробіть розтирання горілкою, борним або камфорним спиртом. Ці народні рецепти також можна застосовувати тільки при легких обмороженнях, якщо не пошкоджені шкірні покриви.
5
Якщо ви зігріли обморожені ділянки, а чутливість не з`явилася, негайно зверніться за медичною допомогою.
6
Якщо пухирі є, то на уражені ділянки шкіри накладіть стерильні пов'язки і зверніться за медичною допомогою. Не пробивайте бульбашки.
7
Чи не нагрівайте пошкоджені ділянки, якщо збираєтеся знову виходити на мороз.
8
Якщо найближчим часом ви не будете знову виходити на холод, то вушні раковини зігрійте шматочками тканини, які попередньо нагрійте праскою, або надіньте головний убір, щоб він закривав вуха, але його теж попередньо нагрійте.
9
Але захворювання легше попередити, ніж лікувати, тому щоб не отримати обмороження підбирайте правильно одяг, взуття, головні убори. Одяг має бути багатошаровою, замість рукавичок носите рукавиці, а шапка повинна закривати вуха.