Як встановити безкаркасні щітки. Як встановити безкоркасние двірники на ваз 2112.

Щітки відповідають за чистоту лобового скла в дощову і снігову погоду. Проте взимку, коли температура стає дуже низькою, звичайні щітки починають примерзати в склу. Тому їх потрібно замінити на безкаркасні.
Вам знадобиться
  • Нові безкаркасні двірники, набір гайкових ключів, шліцьова викрутка.
Інструкція
1
Знайдіть місце, де ви будете проводити встановлення безкаркасних двірників. Найкраще для цієї мети підійде гараж. Очистіть лобове скло, а також кріплення двірників струменем води з гарним напором. Демонтуйте старі каркасні двірники. Для цього зніміть спочатку щітки. Відкрутіть шпильки і вийміть корпус щітки з кріплення. тепер потрібно зняти корпусу щіток. Зніміть гумові заглушки, які закривають болти. Підберіть ключ за розміром болта і акуратно відкрутіть його. Дійте дуже акуратно, так як болт безпосередньо сполучений з моторчиком, які рухає двірники. Чи не втратьте шайбочки. Без них щільно закріпити двірники не вийде.
2
Підберіть нові безкаркасні двірники. Для цього виміряйте довжину стандартних. Особливу увагу приділіть розміром щіток. Врахуйте, що на деяких моделях автомобілів пасажирська і водійська щітки трохи відрізняються за розміром. Не купуйте щітки невідомого виробника. Також зверніть увагу на кріплення. Сучасні щітки продаються відразу з декількома кріпленнями, що значно спрощує процес підбору. Безкаркасні щітки з електропідігрівом навіть у сильні морози будуть безвідмовно працювати. Підігрів можна підключити безпосередньо до системи живлення або в прикурювач. Після покупки обов'язково збережіть чек.
3
Приміряйте кріплення нових двірників. Відкрийте капот. Дріт від підігріву двірників просуньте через отвір кріплення в моторний відсік. Акуратно укладіть провід так, щоб не торкався працюючих агрегатів. Підключіть його через запобіжник до кнопки включення підігріву заднього скла або бічних дзеркал. У місці кріплення на провід надіньте гумовий чохол, щоб запобігти перетирання при роботі двірників. Одягніть підставу кріплення нового двірника на чотиригранний штир, попередньо підклавши нову гумову прокладку. Зверху одягніть шайбу і закрутіть болт гайковим ключем. Аналогічно поступите і з другим двірником. Опустіть щітки на скло. Закрийте капот і перевірте працездатність двірників. Якщо вони дуже повільно повертаються, то трохи ослабте стяжку болтів.