Як відкрити базу даних.

Виконання операції відкриття бази даних Microsoft Office Access 2007 може бути здійснено як з провідника Windows, так і з самого додатка. Допускається одночасне відкриття декількох баз даних. Рекомендованим дією вважається створення ярлика робочого столу для спрощення процедури відкриття.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Access 2007
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції відкриття існуючої бази даних програми Microsoft Office Access за допомогою програми «Провідник Windows».
2
Вкажіть пункт «Провідник Windows» і запустіть програму.
3
Знайдіть папку або диск, що містить підлягає відкриттю базу даних, і виконайте подвійний клік миші на необхідному об'єкті для його відкриття.
4
Поверніться в меню «Усі програми» і запустіть додаток Microsoft Office Access для здійснення процедури відкриття необхідної бази даних за допомогою самого додатка.
5
Розкрийте вузол Microsoft Office і вкажіть команду «Відкрити».
6
Вкажіть шлях до папки, яка містить підлягає відкриттю існуючу базу даних програми, в полі «Папка» і виберіть потрібну.
7
Виконайте подвійний клік миші для відкриття обраної бази даних з параметрами за замовчуванням або скористайтеся кнопкою «Відкрити» для дозволу доступу до потрібної базі інших користувачів.
8
Викличте сервісне меню команди «Відкрити» натисканням стрілки поруч із кнопкою команди і вкажіть пункт «Відкрити для читання» для заборони доступу до бази іншим користувачам або скористайтеся пунктом «Монопольний доступ».
9
Запустіть ще одне вікно додатка Microsoft Office Access для одночасного відкриття наступної необхідної бази даних. Кількість можливих відкритих вікон визначається властивостями використовуваної системи і обсягом доступної пам'яті.
10
Визначте відкриту базу даних, що підлягає створенню ярлика на робочому столі і Упорядкуйте всі відкриті вікна для отримання можливості доступу до робочого столу комп'ютера.
11
Оберіть об'єкт, що підлягає створенню ярлика, в області переходів і перетягніть його мишею на простір робочого столу.