Як роздрукувати на кількох аркушах а4. Як роздрукувати велику картинку на декількох аркушах.

Ви створюєте на комп'ютері файл, який потрібно зберігати не тільки в електронному, але і друкованому вигляді. Роздруковувати можна як текстовий документ, так і малюнок або фотографію. Але якщо документ великий, складається не з одного десятка сторінок, то його друк призведе до витрачання великої кількості паперу. Є способи економії паперу та інші тонкощі друку великих документів.
Вам знадобиться
  • - принтер.
Інструкція
1
Для принтерів будь-якого типу: лазерних, струменевих, матричних, в основному використовується папір формату А4. Папір потрібно покласти в лоток. Звідти вона автоматично подається на принтер при друку. Як же заощадити папір? Для цього в принтері передбачена опція «Двосторонній друк». Щоб встановити друк на обох сторонах аркуша, відправляйте документ на друк не з допомогою значка на панелі задач, а через «Файл».
2
Клацніть меню «Файл», підведіть курсор до команди «Друк». Відкриється інша команда: просто «Друк» і «Швидкий друк». Виберіть «Друк». Відкриється діалогове вікно, в якому вам потрібно встановити прапорець поруч з командою «Двосторонній друк». Клікніть Ok. Система видасть повідомлення, що для друку другої потрібно перекласти папір і натиснути Ok. Виконайте цю команду.
3
Цього ж діалоговому вікні «Друк» задайте кількість копій, якщо вам потрібно роздрукувати документ не один, а кілька разів, тобто надрукувати декілька копій. Натискаючи на трикутник у відповідній команди, ви задаєте необхідну кількість копій.
4
Якщо фотографія або малюнок великого формату не вміщується на один лист, то надрукувати його на папері А4 теж можна. Потім просто потрібно склеїти листи. Щоб роздрукувати такий документ, відкрийте спочатку «Попередній перегляд». Ви побачите, на скільки аркушів розмістився документ або малюнок. Якщо частина малюнка займає всього лише невелика ділянка на аркуші, то його краю можна злегка зрушити.
5
Відправте документ на друк. Потім склейте листи. Ви отримаєте малюнок великого розміру, надрукований на звичайних аркушах . Тільки уважно склеюють всі аркуші, щоб не було ніяких похибок, а то малюнок буде з усіх боків кривої, і доведеться передруковувати наново.