Як пофарбувати штучне хутро. покраска штучного хутра в домашніх умовах.

Вироби з штучного хутра (шуби, сумки і предмети інтер'єру) виглядають привабливо і продаються за доступними цінами. А якщо виріб втратило первинний колір і зовнішню привабливість, його можна самостійно пофарбувати в домашніх умовах.
Інструкція
1
Щоб пофарбувати штучне хутро, спочатку вирішите який колір вам потрібен: чи хочете ви змінити колір хутряного вироби кардинально, або бажаєте всього лише трохи оновити його. Як правило, штучне хутро в домашніх умовах фарбують звичайною фарбою для волосся, тому, по-перше, спочатку придбайте саму фарбу. Вирішуючи перефарбувати виріб кардинально в темні натуральні або креативні яскраві кольори, використовуйте стійку фарбу для волосся. Щоб лише злегка оновити колір вироби з штучного хутра , особливо світлих кольорів, використовуйте звичайний тоніровочний шампунь.
2
Почистіть виріб, видаляючи сліди жиру і бруду, тому що в противному випадку будь-яка фарба може лягти нерівно. Залежно від забруднення, протріть хутро ватяним тампоном, змоченим у шампуні або миючому засобі. Перед тим, як виконати фарбування штучного хутра , перевірте фарбу на маленькому шматочку, а при фарбуванні готового виробу - на хутрі з виворітного боку або в іншому малопомітній місці. Якщо після висихання вам сподобався і відтінок, і вид пофарбованого штучного хутра , починайте фарбування всього виробу.
3
Щоб фарбування штучного хутра була виконана однорідно, хутро або готовий виріб добре натягніть, інакше потім в його структурі можуть виявитися погано забарвлені місця. Обробіть поверхню хутра щіточкою, ретельно профарбовуючи його у напрямку волокон, захоплюючи й самі хутряні «волоски», і тканина-основу, особливо якщо ви кардинально міняєте колір хутряного вироби. Дотримуйтеся інструкції, викладеної на купленій вами фарбі так, як якщо б ви фарбували НЕ хутро, а волосся.
4
Залиште виріб з нанесеною фарбою на час, вказаний в інструкції, щоб фарбувальні пігменти встигли добре вбратися. Потім вам залишиться тільки ретельно змити фарбу, враховуючи і тип штучного хутра , і його основу. Якщо забарвлене виріб зі штучного хутра добре піддається пранні, виперіть його без використання шампуню, тільки сильно не тріть, щоб не пошкодити структуру. Потім трохи розчешіть ще в мокрому вигляді і дайте просохнути, а після сушки - знову розчешіть. Коли тканина-основу штучного хутра через можливу усадки прати не рекомендується, знімайте залишки фарби змоченим в теплій воді тампоном з вати, постійно змінюючи їх на нові.
Зверніть увагу
Штучне хутро ніколи ще не був таким модним і доступним. Завдяки хутряному ательє «Візаві» пошити наймодніші і зручні шуби, дублянки сезону стало ще простіше - і для цього не треба вбивати. Пошиття шуб зі штучного хутра, пошиття дублянок з штучного хутра - це Наша Справа! - Пошив комбінованих виробів з штучного хутра і тканини. І все це ми підберемо разом з вами по каталогам або розробимо для вас індивідуальну модель.
Корисна порада
Модні і недорогі хутряні жилетки виглядають як з натурального хутра! А насправді їх можуть носити навіть послідовники PETA, тому, що вони зроблені з приголомшливого штучного хутра, який має всі якості натурального - прекрасно виглядає, зігріває і доповнює твій стиль. Довжина жилета, кишені і пояси - на вибір. Безкоштовно надається чорна атласна стрічка для швидкої примірки вироби. Хутряні жилети застібаються на гудзики або гачки.