Як відкрити невеликий бізнес.

Відкрити невеликий бізнес нескладно. Набагато важче протриматися на плаву перші кілька років і вийти хоча б на нульовий баланс, тому що, незважаючи на всі обіцянки уряду в сприянні підприємцям, поки що гладко виходить тільки на папері.
Інструкція
1
Визначтеся, який бізнес ви змогли б відкрити, виходячи з ваших здібностей і матеріальних можливостей. Якщо ви не змогли відразу визначитися з бізнес -Ідея, візьміть аркуш паперу і зафіксуйте, які матеріальні та нематеріальні (досвід, зв'язки, освіта, захоплення і т.п.) активи вас є. Виберіть найперспективніші з них. Якщо для того щоб відкрити свою справу, вам не вистачає спеціальних знань, вам доведеться врахувати і витрати на консалтинг або на курси.
2
Вибравши галузь, на якій ви збираєтеся спеціалізуватися, проведіть хоча б поверхневий аналіз ринку по цій галузі у вашому регіоні. Якщо припустимо, ви збираєтеся відкрити спеціалізований магазин, обійдіть всі подібні магазини у вашому місті і зверніть увагу на всі плюси і мінуси процесу торгівлі, асортимент товарів, місце розташування і пр. Ознайомтеся з усіма нормативними документами, регулюючими діяльність підприємців у вашому регіоні.
3
Складіть бізнес -план з урахуванням всіх ваших спостережень і досліджень, в якому обов'язково розрахуйте приблизні терміни окупності вашого бізнес а і обсяг необхідних витрат. Не забудьте, що обсяг вкладень зазвичай набагато перевищує розрахунковий, тому, щоб, принаймні, убезпечити себе від позаштатних ситуацій, застрахуйте згодом свій бізнес .
4
Зареєструйте в податковій інспекції ІП і отримаєте свідоцтво. Якщо це необхідно, зверніться із запитом до МРП і зареєструйте друк, а в податкову службу - ККМ. Отримайте в Росстату коди статистики, відповідні вашої галузі.
5
Для залучення додаткових коштів ви можете звернутися в банк за кредитом. Однак банки дуже рідко надають кредит починаючим підприємцям без застави нерухомості або серйозного поручительства. Тому дізнайтеся, чи діє у вашому місті центр з підтримки малого підприємництва або бізнес -інкубатор, і зверніться до них за підтримкою.
6
Якщо це необхідно, підшукайте приміщення, що відповідає всім нормам і вимогам, що пред'являються до обраної вами сфері виробництва, торгівлі або сервісу. Вибирайте місце розташування приміщення з урахуванням специфіки вашого бізнес а. Так, бажано, щоб магазин розташовувався недалеко від зручних під'їзних шляхів, для початку можна і в спальному районі, а цех з виробництва меблів - за містом, але теж недалеко про траси.
7
Закупити все необхідне обладнання і матеріали. Найміть персонал, розмістивши оголошення про працевлаштування в ЗМІ та інтернеті, а також надавши, при необхідності, інформацію про нове підприємство кадровим агентствам і біржі праці.
8
Якщо для вашої діяльності потрібна ліцензія, зверніться до ліцензує орган при місцевій адміністрації та подайте заяву на її отримання, приклавши до нього установчі документи, відомості про приміщення, штаті і обладнанні.
9
Якщо вам будуть потрібні сертифікати якості та відповідності, зверніться в сертифікаційний центр, уявіть всі документи та зразки продукції, щоб отримати всі свідоцтва для легалізації вашої діяльності.