Як відмити жирні плями з дверей. Як помити двері з шпони від жирних плям.

Рано чи пізно на дверях, як металевих, так і дерев'яних, можуть з'явитися плями різних видів, у тому числі і жирні. Особливо їх можна помітити в області ручки або в нижній частині, що надає неохайного вигляду. Так як же відмити жирні плями і повернути дверям первозданний чистий вид?
Вам знадобиться
  • - столовий оцет,
  • - рідина для миття посуду,
  • - ацетон або «Уайт-Спирт»,
  • - глина,
  • - тальк,
  • - картопля,
  • - ганчірки.
Інструкція
1
Якщо у вашому випадку утворилося жирну пляму на пофарбованої двері, тоді не важко його видалити. Змочіть ватяний диск в столовому оцті і ретельно обробіть пляма, дочекайтеся, поки оцет повністю вбереться. Якщо пляма з'явилася щойно - помийте двері теплою водою з додаванням рідкого мила або рідини для миття посуду. Залишилося лише протерти чистою, вологою ганчіркою і витерти насухо.
2
Найлегше позбутися від жирних плям з металевої поверхні двері. Для цього варто скористатися звичайним ацетоном або «Уайт Спиртом», який продається в будівельному або господарському магазині. Металеву двері можна відмити практично будь-яким миючим засобом, що містить в собі абразивні або хімічні речовини.
3
Безсумнівно, жирні плями помітно псують зовнішній вигляд дверей. Але навіть якщо ваші двері не пофарбована, їх можна усунути за допомогою наступного складу: змішайте в рівних пропорціях столовий оцет і звичайну глину. Ретельно розітріть суміш до утворення рідкої однорідної кашки. Приготований склад нанесіть на місце плями і залиште його до повного висихання. Залишилося лише змити оцтово-глиняний склад теплою водою.
4
Для того щоб усунути жирну пляму з полірованої дерев'яної двері, обробіть її поверхню тальком. Також непогано справляється з цим завданням звичайний сиру картоплю, який потрібно ретельно помити і розрізати на дві половини. Однією частиною потріть місце освіти плями і через деякий час протріть вологою серветкою. Якщо на поверхні полірованої двері залишилися невеликі розлучення - нанесіть на них муку і видаліть її відрізком тканини.
Корисна порада
Перш ніж застосовувати тій чи іншій спосіб очищення, спробуйте це зробити на невеликій ділянці двері, щоб запобігти псуванню вироби.