Як морозити ягоди.

Літо завжди дуже швидко закінчується. Заморозка яскравих і ароматних ягід - це спосіб повернути літній настрій взимку. А при правильній заморожуванні свіжих плодів у них зберігається велика частина вітамінів. Це дуже простий і доступний всім спосіб заготовок на зиму. Заморожені ягоди можна використовувати до наступного літа. Радуйте себе і близьких смачними компотами, десертами і пирогами.
Вам знадобиться
  • Морозильная камера, ягоди.
Інструкція
1
Приготуйте ємності для заморозки. Це можуть бути спеціальні пластикові контейнери з кришками, пакети зі зручною застібкою або прості харчові пакети. Пакети потрібно брати невеликих розмірів. Один пакет - це одна порція ягід.
2
Підготуйте ягоди . Приберіть зіпсовані і м'яті. Ще не забудьте очистити ягоди від черешків і листків. Заморожувати можна тільки сухий і найякісніший продукт.
3
Розкладіть полуницю або суницю на плоскі тарілки або досочки і присипте цукром. Приберіть в морозильну камеру. Після заморозки їх потрібно пересипати в ємність і прибрати для зберігання. Можна полуницю розрізати навпіл і перемішати в мисці з цукром. Коли ягода пустить сік перекласти в ємності і заморозити. Смачний десерт для зими готовий. Полуниця і суниця, заморожена без цукру, втрачає після розморожування смакові якості. Така ягода підійде тільки для компотів.
4
Покладіть малину в миску або каструлю шарами пересипаючи цукром. Залиште її на три години в прохолодному місці. Потім перекладіть в пакети або зручні невеликі формочки разом з сиропом і заморозьте. Малину можна розморожувати декілька раз.
5
Розкладіть розсипом ягоди чорної смородини, журавлини, брусниці або лохини на підноси або тарілки підходящої форми і заморозьте. Потім розкладіть ягоди по пакетам або контейнерів. З пакетів потрібно вичавити все повітря і герметично їх закрити. Приберіть в морозильну камеру для зберігання.
6
Переберія агрус і відріжте все плодоніжки і суцвіття. Чисті і сухі ягоди пересипте в невеликі пакети. Розкладіть пакети рівномірно на дно морозильної камери. Після їх заморозки можна скласти пакети друг на друга.
7
Заморозьте чорницю розсипом на будь-якому піддоні. Потім перекладіть ягоду в пакети і приберіть для зберігання.
8
Видаліть з вишні і черешні кісточки. Перемішайте ягоди з цукром і відразу розкладіть по формам або пакетам. Заморозьте.
Зверніть увагу
Размораживать ягоди потрібно при кімнатній температурі і відразу використовувати!
Корисна порада
Заморожені ягоди можна зберігати до року. Заморожувати повторно їх не можна.