Чому холодно в ногах.

У деяких людей ноги мерзнуть навіть влітку, і йдеться не тільки про пенсіонерів, а й про молодих людей. Про осінньо-зимовий період і говорити не доводиться - з настанням холодів вони готові миттєво і надовго влізти в вовняні шкарпетки і валянки. Чому холодно в ногах ? Причини можуть бути різними, крім того, дане явище, що викликає незмінний дискомфорт, може вказувати на певні проблеми зі здоров'ям.
Інструкція
1
Порушення кровообігу - це найбільш часта причина холодних ніг. Щоб відновити нормальну циркуляцію крові в організмі, доведеться потрудитися. Допоможуть контрастні ванночки для ніг, чистка судин і крові, збалансоване харчування, що виключає утворення холестеринових бляшок в судинах, сечогінні фіточаї, масаж і самомасаж, якому повинен навчити професійний массажіст.Кроме того, корисний біг на місці навшпиньках. Перестаратися з цією вправою неможливо, бігайте, скільки зможете. Така зарядка для нижніх кінцівок добре активізує кровоток.Еслі самостійні дії не призвели до позитивних результатів, зверніться за допомогою до судинного хірурга. Він вивчить і оцінить процес мікроциркуляції крові у вашому організмі, використовуючи доступні і безболісні методи.
2
Синдром холодних ніг може бути викликаний нерозвиненістю ножних м'язів. Нижня частина ніг не містить підшкірної жирової клітковини, за рахунок якої зігрівається бо велика частина поверхні шкіри людини. З причини відсутності цього шару людина і відчуває постійний холод нижніх кінцівок. Щоб знизити прояв даного синдрому з цієї причини, треба носити теплий і зручне взуття.
3
Випробовувати холод в ногах можуть відчувати жінки, якщо в холодну пору року носять занадто тонкі колготки і тісний або не по сезону взуття. Усунення причин допоможе ліквідувати неприємне явище.
4
Ще одна причина холодних ніг - проблеми з серцем. Якщо ви помітили, що стали менш витривалі, у вас з'явилася задишка, періодично виникають набряки кінцівок, мерзнуть ноги і руки, зверніться до кардіолога.
5
Постійно мерзнуть ноги часто зустрічаються у хворих цукровим діабетом і у людей з порушенням в роботі такого важливого органу, як щитовидна залоза. Пройдіть повне медичне обстеження у фахівців, і якщо вони діагностують захворювання, то вони ж і допоможуть вам вирішити проблему холодних кінцівок.
6
Причиною постійно мерзнуть ніг може бути вегетосудинна дистонія і гіпотонія (знижений кров'яний тиск). При цих захворюваннях кровоносні судини у людини сильно звужені, внаслідок чого кров у віддалені периферичні капіляри не надходить або надходить плохо.Обратітесь до лікаря, він призначить вам комплексне лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4YbgPf5UiOI
Корисна порада
Слідкуйте за температурою ніг. Їх часте переохолодження може реально привести до різних захворювань - ангіні, бронхіту, циститу і т.д. Особливо уважними в цьому плані слід бути жінкам, оскільки при постійному переохолодженні ніг у них може порушитися репродуктивна функція.