Як обробити щуку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вирішивши приготувати наваристу юшку, рибні котлети або будь-яке інше блюдо з щуки, багато господинь задаються питанням: «А як же правильно і швидко її обробити?». Разделка щуки - справа не дуже хитре, головне - поставити мету.
Вам знадобиться
    • щука;
    • обробна дошка;
    • ніж.
Інструкція
1
Підготуйте рибу. Заморожену щуку спочатку необхідно розморозити. Якщо ви не зробили це заздалегідь, скориставшись нижньою полицею холодильника, налийте у велику миску холодної води, додайте солі і покладіть туди рибу. Слідкуйте, щоб вода повністю приховала рибу. Можна розморозити щуку в мікрохвильовій печі. Однак найбільш корисний спосіб - розморожування продуктів в холодильнику.
2
Підготовлену рибу добре промийте під проточною водою, злегка обсушіть.
3
Відріжте гострим ножем черевні плавники разом з тонкою смужкою шкіри. Зробіть надріз з боку черевця по лінії зябер.
4
Розпоріть черевце, акуратно вийміть всі нутрощі.
5
Розділіть щуку на дві половини, провівши гострим ножем уздовж хребта від лінії зябер до хвоста. Таким образів у вас вийде один шматок філе щуки. На другій половині залишиться голова і хребет.
6
Відокремте м'якоть від хребта. Для цього переверніть другу половину щуки хребтом на стіл і, скориставшись гострим ножем, акуратним швидким рухом зріжте філе.
7
Видаліть кістки, зрізавши ножем нижній край філе, де розташовувалися нутрощі.
8
Відокремте м'якоть риби від шкурки. Для цього покладіть шматок філе перед собою шкіркою вниз. Однією рукою за допомогою вилки притисніть рибу до обробній дошці з боку хвоста, а іншою рукою зніміть філе зі шкури, швидко провівши гострим ножем уздовж шкурки від хвоста вгору. Повторіть ці дії з другою половиною щуки. Філе щуки готово.
Зверніть увагу
М'ясо щуки, крім вітамінів групи В, багате на калій, магній і фосфором, що допомагає зберегти здоров'я серця, очистити організм від шлаків, нормалізувати тиск і поліпшить розумову актівность.В деяких країнах страви з щуки вважаються делікатесом.
Корисна порада
Філе щуки можна використовувати для приготування котлет, його можна гасити, смажити, відварювати, запікати. Її дієтичне, дуже смачне м'ясо корисно вживати в їжу і маленьким дітям, і людям у віці.