Як організувати сауну.

Престиж сауни і наявність у неї постійних клієнтів - найважливіші складові успіху, тому якщо ви щиро хочете допомагати іншим людям проводити час з максимальним комфортом, то починання напевно окупить себе.
Вам знадобиться
  • -ділянку землі в межах міста;
  • -приміщення, в якому буде міститися сауна;
  • -комплект устаткування для парилки;
  • -обладнання для кімнати відпочинку;
  • -запас витратних матеріалів (рушники, простирадла, віники);
  • -неськолько адміністраторів, прибиральниць і різноробочих в штаті.
Інструкція
1
Придбайте або візьміть в оренду ділянку землі на території вашого міста, але в якомусь тихому, затишному місці. Добре, якщо до цієї ділянки вже підведені всі інженерні комунікації: водопровід, газ, електрика, каналізація. Такий варіант можливий, якщо на ділянці розташований житловий будинок - нехай наявність вдома не бентежить вас, це теж вигідне вкладення коштів (будинок можна, наприклад, здавати, використовуючи землю для своїх цілей).
2
Знайдіть фірму, яка виконає підряд на будівництво дерев'яної сауни. Перед будівництвом узгодьте проект з пожежною інспекцією та Росспоживнаглядом. Зазвичай на будівництво зрубу йде близько півроку - цей час теж можна провести з користю, вирішуючи чергові організаційні питання.
3
Закупити обладнання для вашої майбутньої сауни - дерев'яну меблі (лавки), шайки та відра. Крім парної в сауні повинна бути також кімната відпочинку, а це - телевізор, DVD-програвач, більярд. Не забудьте також про витратні матеріали - рушниках, присутніх (можна одноразових) і, звичайно, віниках (зазвичай їх видають за окрему плату).
4
Найміть майстра, який побудує у вашій сауні піч - послуги пічників сьогодні коштують дорого, але без них вам обійтися ніяк не вдасться. Сплануйте розташування печі так, щоб опалювалася не тільки парна, а й інші приміщення сауни - це додає затишку.
5
Розрахуйте, яка кількість обслуговуючого персоналу вам знадобиться. Якщо сауна у вас поки одна, то одного-двох адміністраторів буде достатньо. Не обійтися також без двох прибиральниць і пари підсобних робітників, які будуть колоти дрова і топити піч. Професійних парильників і масажистів краще запрошувати в разі потреби на умовах погодинної оплати.
Корисна порада
Дайте рекламу свого закладу в довідники товарів і послуг, використовуйте для просування інтернет, місцеве радіо і телебачення - відстежите найбільш ефективний канал реклами.