Як представити хорошої людини.

Правильне уявлення людини сприяє встановленню доброзичливих відносин та їх можливому продовженню. Тому, збираючись уявити комусь свого доброго знайомого, враховуйте ситуацію спілкування і відповідні обстановці правила етикету.
Інструкція
1
Основою для подання доброго знайомого іншим людям є принцип підкресленої поваги. Під час проведення процедури знайомства враховуйте стать, вік, соціальний статус і авторитет людей. При поданні спочатку рекомендуйте жінці чоловіка, старшому за віком - молодшого, керівнику - підлеглого. Однак дана ієрархія не поширюється на ситуацію, коли жінка набагато молодша чоловіки чи він знаходиться в більш високий соціальний статус.
2
Якщо ви представляєте свого доброго знайомого родичам, то починайте з них. При цьому використовуйте займенник «мій», наприклад, «моя мама», «мій син», «моя дружина». Цим ви внесете ноту довірливості у ситуацію знайомства.
3
Якщо ви представляєте хорошого людини групі осіб, називайте його по імені і, дивлячись по ситуації, прізвища. Службовий етикет наказує представляти нового співробітника колективу, а колектив - новому керівникові. У такій ситуації перерахуйте відомі вам титули, звання подаються, що дозволить легше адаптуватися в новій обстановці незнайомим людям.
4
Якщо ви представляєте знайомого своїм друзям, назвіть його по імені і розкажіть, чому ця людина є вашим хорошим знайомим. Можете коротко визначити історію свого спілкування. Наприклад: «це мій інститутський товариш», «ми разом працювали», «ми знайомі з самого дитинства» і т. Д.
5
Якщо складається ситуація, коли без подання можна обійтися, наприклад на вулиці, у громадському транспорті, не поспішайте знайомити людей. Подання необхідно тільки у випадку зав'язався розмови, щоб співрозмовники не відчували незручності і дискомфорт в такій ситуації.
6
Вимовляєте імена та прізвища подаються один одному людей ясно і чітко, щоб не змушувати людини перепитувати і тим самим ставити його в незручне становище.