Як залучити клієнтів у бізнес.

Без хорошої клієнтської бази будь бізнес приречений. Існує безліч способів по залученню в бізнес нових клієнтів. Однак не варто забувати і про старі, яких може і не влаштувати новий порядок співробітництва з вашою організацією.
Інструкція
1
Перш ніж починати залучення нових клієнтів в бізнес , ознайомтеся з досвідом конкурентів, врахуйте всі їх плюси і мінуси і обов'язково розішліть повідомлення старим клієнтам про те, що ви починаєте реалізацію нової стратегії.
2
Проаналізуйте свій попередній досвід із залучення клієнтів. Виберіть ті способи, які, на вашу думку, були найбільш дієвими. Якщо ваша компанія має достатньо коштів, запросіть бізнес -Тренер для того щоб він зміг навчити ваших співробітників нетрадиційним методам по створенню клієнтської бази.
3
Подумайте, чи так вже хороші зараз традиційні способи залучення клієнтів («холодні дзвінки» і масована реклама). Якщо ви до цих пір не створили свій сайт або він знаходиться в заточном стані, запросіть досвідченого веб-майстра, щоб він допоміг просунути ваші товари або слуги в інтернеті.
4
Створіть диспетчерську службу для роботи з клієнтами (на «8-800»). Це метод особливо дієвий, якщо ви займаєтеся наданням послуг або товарів масового попиту. Крім того, за ті кілька секунд, поки потенційний клієнт чекає з'єднання з оператором, ви зможете ще раз дати рекламу своєї компанії.
5
Запросіть досвідчених копірайтерів для того щоб вони склали нову комерційну пропозицію від вашої фірми. Поширювати його ви зможете разом з розсилкою зразків товару за адресами потенційних клієнтів або через сайт.
6
Повністю переобладнайте головний офіс вашої компанії. Якщо є можливість, замовте і комплекти робочого одягу для ваших співробітників, щоб клієнти бачили, що компанія дійсно надійна, і з нею варто співпрацювати. Якщо це необхідно, ви можете навіть переглянути години роботи офісу, пересунувши початок і кінець робочого дня на одну-дві години.
7
Замовте в рекламному агентстві нову партію буклетів, листівок і візиток для вашої компанії. Дізнайтеся, де і коли буде проходити чергова виставка товарів і послуг в тій сфері, на якій ви спеціалізуєтеся, і підготуйтеся до неї як слід, так як саме на таких заходах можна знайти найвигідніших клієнтів.