Як зробити гладку шкіру.

Гладка шкіра - мрія багатьох жінок, але не всі знають, як цього домогтися. Підхід до проблеми з шкірою повинен бути комплексним, відповідним віком і станом шкіри.
Вам знадобиться
  • Отшелушивающие засоби - пілінг, скраб, тоніки і лосьйони для вмивання, живильні маски, антицелюлітний крем, зволожуючий крем для обличчя та тіла.
Інструкція
1
Використовуйте отшелушивающие кошти, різні скраби і пілінги, необхідні для видалення відмерлих клітин до поверхні шкіри обличчя, тіла, рук. Найбільш ефективні скраби з абразивними частинками - можна використовувати готові, можна зробити самим рецепти для гладкої шкіри в домашніх умовах.
2
Зволожуйте шкіру обличчя і тіла. Використовуйте теплу воду для вмивання, легкі крему на ніч і поживні днем. Після вмивання, зволожуйте шкіру лосьйонами і тоніком і ви зрозумієте, як домогтися гладкої шкіри.
3
Скористайтеся технікою обгортання для ділянок шкіри, найбільш схильних сухості - для шкіри стегон, сідниць, гомілки, колін, ліктів.
4
Почніть боротьбу з целюлітом - гладка шкіра і целюліт несумісні. Використовуйте не тільки крему, що допомагають візуально позбутися проблем зі шкірою і «апельсинової кірки», а й почніть усувати причину целюліту - займайтеся спортом, дотримуйтеся дієти, це позначиться позитивно також і на шкірі обличчя. Використовуючи всі засоби в комплексі, ви досягнете гладкою, здорової шкіри.
Зверніть увагу
Не зловживайте отшелушіваюшімі засобами - вони сушать шкіру, використовуйте їх не частіше 2 разів на тиждень.
Корисна порада
Наносите на шкіру обличчя живильні і очищаючі маски, це дозволить нормалізувати колір обличчя і стан шкіри.