Як навчитися танцювати брейк-данс.

«Брейк дансом » в народі називають практично будь-яке дійство, якщо воно проходить під впізнавані funk-мелодії, а танцюристи одягнені як типові представники хіп-хоп культури. Насправді таке узагальнення не зовсім вірно, проте вельми зручно - адже на танцполі дійсно перемішуються елементи різних стилів. Можливо, саме різноманітність робить «брейкданс» таким привабливим для молоді.
Інструкція
1
Підготуйте своє тіло. Головне в танці - пластичність і сила, тому вам доведеться працювати одночасно як над розтяжкою, так і над розвитком мускулатури. Найоптимальнішими будуть курси вправ, взяті з спортивної гімнастики: віджимання, присідання, вправи на перекладині і брусах (важкої атлетики уникайте в будь-яких її проявах). Окрему увагу приділіть стійці і віджимання на руках - вони знадобляться для багатьох power-move елементів. Розтяжкою займайтеся тільки після тренування, поки м'язи розігріті - так ви отримаєте більш відчутні результати. Намагайтеся розробляти все зв'язки (відмінно підійде йога).
2
Вивчіть мінімум теорії. Зрозуміло, ніхто, швидше за все, не зажадає від вас назв конкретних елементів або приналежність до стилю, та й у танці це навряд чи стане в нагоді. Однак, знаючи теорію, ви будете набагато більш ясно розуміти, чого від себе хочете, а головне - якими шляхами вам потрібно йти для досягнення мети.
3
Відпрацьовуйте вдома те, що можливо. Перш за все - різні зв'язки, руху рук, базову пластику. На ранніх етапах вкрай важливо займатися щодня, т.к. тільки це допоможе вашому вестибулярному і координаційному апаратам навчитися правильно працювати. Приділяйте хоча б годину в день перегляду роликів і «самостійного» навчанню. Це не тільки в кілька разів поліпшить вашу майбутню здатність до навчання, а й ознайомить з безліччю базових елементів.
4
Тренування в залі проводите виключно «на винос». Іншими словами - ніколи не зупиняйтеся. Напевно, час вашого перебування в залі обмежена, тому налаштуйте себе на те, що відпочивати будете вдома, і виберіть такий ритм заняття, щоб ви могли не відволікатися на перепочинку. Відпрацьовуйте в залі тільки ті елементи і комбінації, які не можна пробувати більше ніде. При цьому не поспішайте вивчити «все і відразу»: як колись довів Брюс Лі, «великий не той боєць, який тренує тисячу ударів, а той, який тренує один удар тисячу разів».
Корисна порада
Завжди намагайтеся займатися з більш досвідченими танцюристами і багато часу приділяйте практиці перед дзеркалом. Так ви швидше звикнете рухатися правильно.