Як зробити снігоступи.

Якщо у вас є маленький будиночок в лісі, то взимку ви напевно відчували труднощі, коли добиралися до нього, через глибокого снігу. Справа в тому, що поверхня снігу погано тримає людину. Тому найправильніший варіант - змайструвати снігоступи , які дозволять вільно пересуватися навіть по самому глибокому снігу.
Вам знадобиться
  • Алюмінієвий обруч, свердло, дриль, лямки, пожежний рукав. шнурки, ножиці, голка, нитки.
Інструкція
1
Купуйте жіночий обруч. Зазвичай дівчині крутять його на талії під час занять аеробікою. Потрібно купити або один великий, або два маленьких. Якщо ви купили великий обруч, то розпиляєте його попалам в місце, яке знаходить навпроти з'єднання. Тепер у вас вийшли дві заготовки для снігоступів. Кожну частину необхідно акуратно зігнути. Кінці потрібно просвердлити і затягнути міцно болтами. Візьміть пожежний рукав. Ніяка інша тканина не буде такою міцною і зносостійкого, як та, з якої зроблений пожежний рукав. Відріжте шматок необхідної довжини. Вам потрібно гарненько натягнути його посередині з'єднаного обруча.
2
Зробіть на кінцях рукава петлі, які будуть триматися за обруч. Зшийте їх товстими нитками. Необхідно два шматки тканини пришити перпендикулярно один одному. Врахуйте, що тканина повинна бути максимально натягнута на обруч, інакше снігоступи
3
Можна придумати велику кількість варіантів розташування прив'язок. Грамотніше всього виготовити чотири лямки, які будуть розташовуватися рівно посередині між перехрестями двох натягнутих рукавів. Матеріал для лямок повинен бути схожий на той, з яких роблять ручки шкільних рюкзаків. Якщо ви знайдете старий портфель, то можна використовувати лямки і ручки від нього. На кінцях лямок виконайте акуратні дірки і вставте в них колечка. Просмикніть в кожен отвір по шнурку. Залишається тільки поставити ногу на снегоступ і міцно зав'язати шнурівку. Також можна зробити стяжки між лямками, щоб вони щільніше облягали черевик.
Лижі - штука, звичайно, дуже зручна. Але не завжди можна їх собі дозволити. Більш компактним виходом із ситуації є снігоступи. А зробити найпростіші з них можна з пари тонких дощок.
Інструкція
1
Дошки для снігоступів повинні бути приблизно в два рази більше довжини ступні і в три рази більше ширини її. Прикріпити снігоступи до ноги можна наступним чином: спочатку кріпимо нижню петлю так, щоб нога перебувала на середині дошки. Відводимо від двох сторін петлі дві мотузки або тасьми. Ними нога і буде обвиватися у щиколотки.
2
Матеріал для виробництва снегоступов підійде різний. Можна використовувати навіть барильного клепки. Дві таких клепки на один снегоступ потрібно взяти і з'єднати шпагатом або планкою. А от якщо взяти спинку простого віденського стільця, то з неї вийдуть дуже навіть зручні снігоступи. Днище плетеної корзини теж можна використовувати.
3
Якщо таких матеріалів немає, можна сходити в ліс і наламати гілок. Пару гілок черемхи або горобини довжиною 120 см і діаметром 2-3 см потрібно зігнути в дугу і міцно зв'язати. Вийде у нас рама, на якій ми потім зв'яжемо сітку як можна дрібніше з більш тонких гілок. А ще краще для снігоступів підійдуть дві такі ж гілки, але з одного кінця вигнуті. Тоді їх можна буде покласти на землю паралельно один одному, щоб вигнуті кінчики лежали поруч і дивилися вгору. Вставимо тепер між гілок пару розпірок 30 см довжини, а кінці гілок зв'яжемо разом. Такі снігоступи дуже схожі на лижі і в сніг не провалюються.
4
З'єднувати між собою гілки і плести сітку можна кількома способами. Якщо гілка гнеться добре, то вона чудово підійде для рами снегоступа. Можна її в кільце зв'язати, а можна переплести за допомогою мотузок або ременів. Мережа для снегоступа можна робити не тільки з тонких прутів, але й з мотузки. Така мотузка протягується через дірочки, які свердляться в рамі. Але можна мотузку і просто прив'язати. У цьому випадку робимо зарубки на рамі, щоб мотузка не стрибає.
Корисна порада
Під вагою людини сітка з мотузки може і порватися. Зазвичай це трапляється під п'ятою. У цьому місці краще вплести в сітку невеликий шматок шкіри або товстої матерії. А якщо п'ята буде на одну з розпірок спиратися - це буде найкращий варіант.