Як знайти площу кола при відомій довжині. Як вирахувати діаметар кола.

Завдовжки окружності називають протяжність кордону круга - найпростішої плоскою геометричної фігури. За визначенням кожна точка цієї межі знаходиться на однаковій відстані від центру, тому при заданої довжині окружності цю межу можна знайти тільки одним єдиним способом. З цього випливає, що однією лише довжини кола достатньо, щоб визначити площу площині, укладеної всередині кордонів круга .
Інструкція
1
Виходите з формули, яка визначає площу круга (S) як половину від твору довжини кола (L) на її радіус (r): S =? * L * r. Відоме всім зі школи число Пі (?) Визначає постійне співвідношення між периметром круга (довжиною кола) і її діаметром (d) - хордою, що проходить через центр: L/d = ?. Це співвідношення дозволяє виразити через довжину кола і невідомий за умовами радіус: r = L/(2 *?).
2
Підставте вираз радіуса через довжину кола у формулу знаходження площі круга через його радіус. В результаті з'ясується, що для обчислення площі круга довжину кола треба звести в квадрат і розділити на учетверенное число Пі: S = L * (L/(2 *?))/2 =? * L?/?.
3
Використовуйте вбудовані в деякі пошукові системи калькулятори, щоб знайти конкретне значення площі по виведеної в попередньому кроці формулою. На при заходів, якщо відома довжина кола дорівнює 50 см, то перейдіть на сайт Google і введіть у поле пошукового запиту 50 ^ 2/(4 * пі). Пошуковик справить зазначені математичні операції і покаже результат: 198,943679 см?.
4
Запустіть програмний калькулятор, вбудований в операційну систему вашого комп'ютера, якщо доступ до інтернету відсутня. Його використання вимагає трохи більше операцій для обчислення площі круга по довжині окружності. Запустити це при ложение можна через головне меню «Пуск» або скориставшись стандартним діалогом запуску програм. Цей діалог відкривається одночасним натисканням клавіш win + r, а для виклику калькулятора треба набрати в ньому команду calc і клацнути по кнопці OK.
5
Інтерфейс калькулятора імітує звичайний гаджет, тому складнощів з введенням даних і обчисленнями за формулою з другого кроку бути не повинно.