Як навчитися говорити на японському. вивчення японської алфавіту для початківців з аудіо.

Вивчення японської мови стає популярним не тільки в Америці і Європі, але і в Росії. Своєрідна культура і незвичайний мову притягують увагу іноземців, але для того щоб розуміти японців, потрібно знати їх мову.
Вам знадобиться
  • підручник з японської мови для початківців, аудіо курс з японської мови для початківців, зошити в клітку, російсько-японський словник, японсько-російський словник
Інструкція
1
Вивчення будь-якої іноземної мови починається з правильної вимови його звуків. У японській мові більшість звуків практично збігаються з російськими аналогами, проте вимова деяких являє собою складність для російськомовної людини. Це звуки r і sh. Для їх правильної вимови вам необхідно вивчити артикуляцію цих звуків (опис правильного положення органів мови під час виголошення).
2
Навчання говорінню безглуздо окремо від інших розділів мови. Так, для того щоб записувати слова і вислови, вам необхідно опанувати японським алфавітом. В японській мові існує кілька абеток і способів запису знаків. Найпростіший з них, ромадзі, заснований на латиниці. Цей алфавіт не є споконвічно японськими, він з'явився в 20-му столітті і відразу ж набув поширення за простоту і зручність використання. Інший необхідний для запису слів алфавіт - хирагана. Ця абетка може використовуватися для запису всіх слів, саме з неї починають навчання перед тим, як приступити до иероглифике.
3
При навчанні японської мови, як в говорінні, так і в написанні, ви зіткнетеся в цікавою особливістю. Японська мова - силабічний, тобто складовий, і всі слова діляться не на звуки і букви, а на короткі склади.
4
Японська мова має ще одну істотну відмінність від російської чи будь-якого іншого європейського мови. Чітко помітне наголос у словах відсутня в мові японців, а замість нього є своє своєрідне мелодійне наголос. Виділяється склад вимовляється вище за інших, а центри висловлювань супроводжуються плавними переходами. Така мелодика в мові часто складає велику трудність у навчанні.
5
Навчаючись говорінню, пам'ятайте про те, що вам необхідні аудіозаписи з промовою носіїв мови. Чим більше інформації ви будете сприймати на слух, тим швидше і легше у вас вийде правильно вимовляти слова і фрази японською.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WI66MRr2pJA
Зверніть увагу
Японський алфавіт з перекладом на російську. У сучасній японській мові є два складових алфавіту: хирагана і катакана. Наприклад, вираз «приємного апетиту» японською алфавіті хирагана записується таким чином: і вимовляється як «ітадакімасу». А це означає на японському «вибачте» і читається як «сумімасен». Японський алфавіт катакана.
Корисна порада
З чого ж варто починати вивчення японської мови? Напевно, як і будь-який інший мову, з алфавіту. Але в Японії їх цілих два, а саме Катакана і Хирагана. Катакана, як правило використовується для написання слів, які мають неяпонського походження, тобто запозичені з інших мов. Також катакана використовується для запису назв рослин і тварин.
Японська культура поступово захоплює весь світ. Японська кухня, японські комікси та мультфільми, японські письменники, японські єдиноборства і японська музика - все це привертає увагу молоді. У багатьох людей в різних країнах з'являється бажання вивчити японську мову, щоб краще розуміти японську культуру. Якщо вам теж цікаво, як говорити на одній з найскладніших мов світу - читайте статтю нижче.
Інструкція
1
Зверніться в мовний центр. Найефективніше рішення для вивчення будь-якої мови з нуля - відправитися в мовний центр для вивчення основ мови. Там ви зможете ознайомитися з написанням і вимовою у носіїв. Коштувати це задоволення буде недешево, але ефективність занять буде набагато вище, ніж ви вчили б його самостійно.
2
Слухайте японське вимова. Для того щоб поліпшити свою вимову, вам варто захопитися переглядом аніме в оригіналі з субтитрами і прослуховуванням японської музики. Слухайте, як кажуть носії культури, і намагайтеся імітувати звуки. Якщо при цьому ви ще зможете розуміти те, про що говорите, то це буде ідеальна для вас картина.
3
Частіше спілкуйтеся з японцями. Щоб уміти говорити, недостатньо просто знати мову. Для цього вам потрібна буде мовна практика. Інше питання - як її знайти. Можна поїхати в Японію і повністю зануритися в японську мову і в японську культуру, але це досить дорого. Та й не кожен зможе все кинути і поїхати, когось тримає сім'я, когось работа.Значіт потрібно запросити японців до себе. Є в інтернеті досить відоме співтовариство, зване 'Couchsurfing'. Сенс його в тому, що після реєстрації ви зможете поїхати в будь-яку країну і жити безкоштовно у будь-якого члена спільноти, знайомлячись паралельно з культурою країни. Крім того, і ви можете прийняти будь-якого члена спільноти з будь-якої країни у себе в гостях. У тому числі і з Японіі.Вот тут-то ви і зможете практикувати свою розмовну японський і навчитися різним тонкощам і нюансам мови.