Що таке натюрморт.

Натюрморт - це жанр образотворчого мистецтва, що зображує групу неживих предметів. На картині або фотографії можуть бути квіти, фрукти, посуд та інші предмети, розташовані так, щоб вийшла гармонійна композиція. Традиційний натюрморт малюють в реалістичному стилі з натури (дивлячись на оригінал).
Інструкція
1
Натюрморт як жанр виділився не відразу, довгий час картини, що зображують квіти та предмети побуту, використовували як обрамляє додаток до інших полотнам, а також як прикраса на стулках меблів. Перші самостійні картини з'явилися приблизно 17-му столітті. Тоді зображення предметів стали використовувати як алегорії, і кожен предмет мав додатковий символічний сенс. Пізніше натюрморт став популярний серед художників, проте вважався нижчим жанром.
2
Існує кілька видів натюрморту, один з найбільш ранніх і поширених - квітковий натюрморт, наступний за популярністю - натюрморт сервірованого столу. Продовжує існувати і символічний натюрморт. ще один вид, який з'явився відносно недавно - абстрактний натюрморт, в цьому стилі предмети зображувати не реалістично, форми схематичні, а кольори позбавлені плавних переходів.
3
Натюрморт є одним з найпопулярніших жанрів у тих, хто тільки починає малювати. На простих композиціях, складених з декількох предметів, вчаться правильно будувати об'єкти, передавати перспективу і наносити світлотіні. Не менш популярний натюрморт у фотографів. Сучасній рекламі потрібно безліч барвистих і привабливих фотографій продуктів харчування, елементів інтер'єру та інших предметів.
4
Якщо ви захоплюєтеся малюванням, напевно ви зробили вже чимало малюнків і картин в цьому жанрі. Для того щоб намалювати натюрморт не потрібно витрачати час і сили на пошуки цікавих об'єктів для малювання, ви завжди можете скласти хорошу композицію з предметів, які завжди під рукою. Використовуйте в якості фону драпірування, невеликий шматок тканини цілком підійде. Розташуйте об'єкти так, щоб у вас вийшло кілька планів, пам'ятайте, що предмети великого розміру повинні знаходитися на задньому плані і не закривати собою ті, що менше. Поставте додатковий бічний джерело кольору, це додасть об'єктам обсяг. Регулярні вправи з такими постановками дозволять вам відточувати свої навички малювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mf63sguJQqE