Що таке програмне забезпечення.

Щоб обладнання персонального комп'ютера могло функціонувати, необхідно програмне забезпечення , тобто сукупність програм, під управлінням яких здійснюється робота ПК. Програмне забезпечення називають також софт (від англійського software). Існують три види програмного забезпечення: операційна система, системи програмування та прикладні програми.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Дізнатися, яка операційна система встановлена на вашому комп'ютері, ви можете при завантаженні персонального комп'ютера. Але є й інший шлях. Через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». Виберіть у вікні вкладку «Система й обслуговування». Далі клікніть по опції «Перегляд ОЗУ і швидкості процесора». У цій вкладці ви можете дізнатися всі характеристики вашого комп'ютера, в тому числі і тип операційної системи. Як правило, кожна операційна система має у своєму розпорядженні подібними функціями, щоб користувач міг орієнтуватися на системні характеристики.
2
Для перегляду іншого програмного забезпечення, встановленого на ваш ПК, також увійдіть в меню «Пуск». Виберіть команду «Усі програми». Перед вами відкриється список програм, які забезпечують роботу вашого комп'ютера: тут можуть бути і текстові редактори, і графічні редактори, і антивірусні програми і т.д.
3
Переглянути все програмне забезпечення можна і ще одним способом. Для цього відкрийте вкладку «Мій комп'ютер». Потім виберіть вкладку «Локальний диск С». Подвійним клацанням миші відкрийте вміст цього диска. Перед вами відкриється вікно з переліком програм, встановлених на ваш ПК. Якщо у вкладці ви бачите, що у вас йде поділ на локальний диск «С» і локальний диск «D», значить, у вас два жорсткі диски. Деякі програми можуть встановлюватися на диск D. Тоді також відкрийте його і подивіться програми на цьому диску.
4
Переглянувши вміст вашого комп'ютера, ви будете знати, які програми сприяють його гарній роботі і дозволяють вам редагувати фотографії, створювати текстові документи, грати і т.д. У процесі роботи на комп'ютері у вас будуть з'являтися все нові і нові потреби до програмного забезпечення.