Що таке вальс.

Вальс - це бальний танець, який виконується під музику з такому три чверті. Історія вальсу бере початок з Європи, з балів середини вісімнадцятого століття, на яких пари кружляли по паркету. Спочатку танець вважався дуже фривольним і навіть розпущеним через те, що партнер занадто сильно притискав до себе партнерку. А от сьогодні вальс є зразком класики, без нього не обходиться жодне змагання зі спортивних бальних танців.
Інструкція
1
Віденський вальс - одна з найдавніших і популярних різновидів цього танцю. Зародився він у Відні у вісімнадцятому столітті і відрізнявся більш швидким темпом. Виконавці віденського вальсу чергують праві і ліві повороти, при цьому зберігаючи різницю в рухах в один такт між партнером і партнеркою. Через прискореного темпу віденський вальс вимагає особливої майстерності та вміння швидко ковзати на поворотах. Класичний віденський вальс з темпом шістдесят тактів в хвилину виповнюється під такі мелодії, як «Казки Віденського лісу» і «Прекрасний блакитний Дунай».
2
Вальс -бостон зародився в північноамериканському місті Бостон в кінці дев'ятнадцятого століття, і придбав широку популярність до двадцятих років минулого сторіччя. На відміну від віденського вальсу, цей тип танцю передбачає частих обертань. Рухи в американському вальсі-бостон довгі і ковзаючі, партнер утримує даму, зберігаючи руки в постійній напрузі. У танцюристів ноги знаходяться в шостий балетної позиції, що в загальному нехарактерно для вальсу. На першу частку такту партнери роблять широкий крок.
3
Повільний вальс часто називають англійським. Багато в чому він схожий з вальсом-бостон, проте повороти в ньому виконуються не вкруговую, а на 270 градусів. Згідно своїй назві, вальс виповнюється в два рази повільніше, ніж віденський вальс, і становить 32 такти на хвилину. Рухи партнерів - повільні, з періодичними плавними нахилами вправо і вліво. Примітно, що деякі рухи цього вальсу схожі з квікстеп і навіть фокстротом. Основні рухи - віскі, спін-поворот, закрита і зовнішня зміна. Англійська вальс вважається міжнародним, і на відміну від віденського саме він виконується на самому відомому і престижному Чемпіонаті бальних танців в Блекпулі.
4
Фігурний вальс був придуманий балетмейстером Жуковим в Радянському Союзі і включений в програму танців народів СРСР. Цей вальс будується на основі віденського, але виконується в уповільненому темпі і не включає в себе особливо складні фігури, такі як спуски або підйоми. основа фігурного вальсу - просте кружляння. Як правило, новачкам дається всього дві-три зміни фігур, серед яких - віконечко, балансі і правий поворот. Між фігурами партнери виконують просту вальсовий доріжку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RqD2Zg_UQ4E
Варіатор є різновидом коробки перемикання передач (КПП). Такий пристрій застосовується на таких транспортних засобах, як скутери, мотоцикли, снігоходи. Однак з недавнього часу використання варіатора стало можливим в автомобілях.

Перші варіаторниє КПП

варіаторной коробка передач вперше була придумана в 1490 році і креслення її прототипу зробив Леонардо да Вінчі. Перші автомобілі з даним типом перемикання передач з'явилися в 1950 р із застосуванням концепції саме да Вінчі. Варіатором забезпечувалися легкові автомобілі компанії DAF, яка на той момент виробляла не тільки вантажівки. Через деякий час варіатор стали застосовувати і на Volvo, проте по-справжньому поширеними стали такі КПП саме в 21 в.

Система роботи варіатора

Управління варіатором здійснюється за допомогою двох педалей і коробки, яка традиційно нагадує звичайну АКПП (автомат ). Робота варіатора заснована на тому, що в його системі немає фіксованої кількості передач - теоретично водій буде перемикати коробку стільки разів, скільки йому буде потрібно для досягнення потрібної швидкості. Коробка автоматично змінює потрібне число передач в міру розгону або уповільнення транспортного засобу.
Варіатор відрізняється плавним перемиканням передач.
Серед типів варіатора відрізняють кліноременниє, ланцюгові і тороїдальні. Найпоширенішою різновидом є Кліноременная конструкція, в основу якої покладені шківи, які постійно змінюють свій діаметр в залежності від що досягається швидкості. В основі шківів лежать конуси, які рухаються як у напрямку один до одного, так і назад залежно від що досягається швидкості. Між шківами крутиться ремінь, який стикається з даними конусами, що регулюють його поточне положеніе.Ремень являє собою сталеву стрічку зі спеціальним покриттям і складним перетином з нанизаними сталевими пластинками. У деяких автомобілях застосовуються пластинчасті ланцюги, які змащуються спеціальною рідиною, яка змінює свій фазовий стан під впливом давленія.Обично шківи забезпечуються гідравлічною системою перемикання, яка зрушує частини першого шківа і розсовує деталі второго.Варіатор змінює передавальне число під час розгону залежно від програми управління. Мотор, що працює з вариаторной коробкою, завжди крутиться на однакових оборотах.
Варіатор, не дивлячись на свої достоїнства, має і ряд недоліків. Так, серед найбільш істотних конструктори відзначають велику вимогливість до ресурсів двигуна і дороге обслуговування.
Незважаючи на необмежену кількість передач, деякі варіатори можуть працювати з віртуальними передачами, які задаються електронікою. У деяких випадках варіатор може перемикатися і водієм вручну, як на автоматі з послідовним ручним режимом.